• 59мин

8. Борис Галчев (ЦСКА)

• 87мин

23. Владислав Узунов (ЦСКА)

В среща от 5-ия кръг на югозападната „В“ футболна група ЦСКА победи „Велбъжд“ (Кюстендил) с 6:0, като нападателят на „червените“ Преслав Йорданов отбеляза три гола, и трите с глава. Мачът се игра на стадион „Българска армия“ пред около 5000 зрители.

ЦСКА е начело във временното класиране на югозападната „В"-футболна група с пълен актив от 15 точки и голова разлика 22:0.

Още в 7-ата минута домакините откриха резултата с гол на 17-годишния Павел Головодов, който с техничен удар от точката на дузпата изпрати топката в мрежата на вратаря на кюстендилци Кирил Кирилов - 1:0 за ЦСКА.

Последваха два „гола-близнаци“ за ЦСКА: след центрирания на капитана Борис Галчев нападателят Преслав Йорданов с глава вкарваше, съответно в 16-ата и 37-ата минута - 3:0 за ЦСКА, при който резултат завърши първото полувреме.

В 52-рата минута Преслав Йорданов реализира своя трети гол и отново с глава след центриране на Николай Цветков.

В 58-ата минута удар на Денис Шаранков срещна гредата на вратата на ЦСКА, а при последвалата контраатака Преслав Йорданов направи двойно подаване с Борис Галчев, който се измъкна сам срещу вратаря на кюстендилци и технично го прехвърли - 5:0 за ЦСКА.

В 86-ата минута влезлият като резерва Владислав Узунов с далечен удар с левия крак оформи крайния резултат - 6:0 за ЦСКА.