• 63мин

28. Маркиньош (ЦСКА)

• 83мин

11. Луис Педро (Левски)

ЦСКА​ спечели с 2:0 вечното дерби срещу Левски в срещата от втория кръг на „А“ група играна на националния стадион „Васил Левски“. Точни за „армейците“ бяха Антон Карачанаков в 47-ата минута и Сергиу Буш в 55-ата минута.

Още в 1-ата минута Аймен Белаид засече центриране на Гаджев, но топката мина в страни от врата. Армейците отговориха в 8-мата мунита когато Буш се опита да прехвърли вратаря на сините, но топката мина високо над напречната греда.

В 15-тата минута Дивиш хвана силен удар на Божинов от границата на наказателното поле. В 26-ата минута Карачанаков опита удар от дистанция, но топката премина високо над вратата.

В 41-вата минута Милисавлевич намери Карачанаков в наказателното поле с уникален пас, но крилото прати топката в аут.

Второто полувреме започна силно за „армейците“ когато Карачанаков вкара топката в горният десен ъгъл от фаул. Малко по-късно отново Карачанаков направи страхотен пробив и центрира в наказателното, но Буш от 4 метра изкара в аут.

Отново двамата бяха в основата и на второто попадения за ЦСКА. В 55-тата минута Карачанаков центрира, а Буш с глава разтреля Кунчев за 2:0.

В 64-тата минута Маркиньош бе пресилено изгонен за втори жълт картон за нарушение срещу Крумов. Стойчо Младенов протестира картона и също бе изгонен.

Левски се опитаха да наложат натиск, но „армейците“ се справиха и не допуснаха гол във вратата си. В 83-тата минута Педро настъпи Сънди и получи втори жълт картон.

Мачът свърши при резултат 2:0 за ЦСКА, а това беше пета поредна победа над вечния съперник.