• 71мин

19. Марио Йорданов (ЦСКА)

• 87мин

15. Мирослав Тодоров (Миньор)

ЦСКА​ завърши с убедителна победа един сезон, в който доминираше над съперниците си, независимо от турнирите, в които участваше. В мач от 34-ия последен кръг на Югозападната „В“ група „червените“ разбиха Миньор (Перник) с 6:1. По този начин „армейците“ за втори път тази седмица зарадваха феновете си, след като във вторник спечелиха Купата на България след успех над Монтана.

Срещата беше последна в кариерата на вратаря Стоян Колев, който започна като титуляр и остана на терена до края на мача. Опитният страж вече ще бъде само част от треньорския екип на ЦСКА. Колев не успя да завърши кариерата си с двубой без допуснат гол, след като Мирослав Тодоров от Миньор се разписа във вратата му малко преди на мача.

Николай Дичев даде аванс на ЦСКА още в 14-ата минута, когато се разписа с глава след центриране на Николай Цветков от корнер. Това бе първи гол на младия защитник с екипа на „червените“. В 32-ата Йордан Йорданов удвои с точно изпълнение на пряк свободен удар, а само две минути след това и Цветков вкара от фаул.

В 52-ата минута Демона реализира втория си гол в мача, като този път беше точен с удар от границата на наказателното поле. Последваха попадения на Костадин Хазуров и младия Марио Йорданов, като двамата се разписаха след асистенции на Айкут Рамадан. Марио, който е юноша на клуба, беше повече от щастлив, тъй като това бе първият му гол за мъжкия състав на ЦСКА. В края дойде и почетния гол на Миньор, реализиран от Мирослав Тодоров.

Така ЦСКА завърши сезона без допусната загуба в първенството и купата на България. „Червените“ приключват Югозападната „В“ група с 31 победи и едно равенство.