13. Йордан Йорданов (ЦСКА)

• 89мин

6. Александър Бранеков (ЦСКА)

6. Димитър Петков (Струмска слава)

ЦСКА​ записа историческа първо победа в Югозападната „В“ футболна група. „Червените“ спечелиха първите си три точки, след победа с 3:0 над Струмска слава (Радомир). Срещата се игра на стадион „Българска армия“ пред около 7 хиляди зрители.

В герой за „армейците“ се превърна нападателят Преслав Йорданов, който реализира първото историческо попадение в 22-рата минута. В 85-тата минута Йордан Йорданов вкара с глава, а крайното 3:0 оформи Александър Бранеков в последната минута на срещата.

ЦСКА имаше шанса да запише и далеч по-убедителен успех, но на три пъти топката срещна гредите на вратата на Струмска слава. Малшанс и в трите положения имаше Преслав Йорданов, който даде сериозна заявка да се превърне в голмайстор на „червените“.

В самия край на мача червен картон получи Петков от състава на гостите от Радомир.