• 73мин

15. Яков Папарков (Беласица)

• 78мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

Начало - домакините започват от центъра и нападат надясно. Времето е ясно, теренът е сух, но неподдържан

На стадиона в Петрич има около 3000 зрители

4-а мин. - при контраатака на домакините, 19.Даскалов центрира остро и топката удря тялото на 14.Валентин Илиев от ЦСКА. Остава съмнение за игра с ръка, но съдията не реагира и продължава играта. Домакините протестират за съдийското мълчание

9-а мин. - в последните пет минути играта се води в центъра на терена, като двата отбора се надиграват и проучват. На два пъти играчи на Беласица лежат по терена и им е оказвана медицинска помощ

11-а мин. - първи ЖК в мача - за 15.Яков Папарков за грубо нарушение срещу Христо Янев, който е изнесен извън терена и получава медицинска помощ

14-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!!! Голмайстор 19.Евгени Йорданов! Търгоров е изведен по дясното крило в наказателното поле, пуска остър пас към точката на дузпата, там трима бранители на домакините и вратарят се сблъскват за топката, единствно Евгени Йорданов остава прав и съобразително вкарва за 1:0 между борещите се тела

16-а мин. - Христо Янев е изведен на скорост отляво пред наказателното поле, прави две крачки и решана да бие от границата му, топката профучава в аут близо до сглобката на вратата

21-а мин.- последователно взаимодействие между Янев и Гъргоров, топката достига до Евгени Йорданов пред наказателното поле и бие, но слабо и несериозно

25-а мин. - изневиделица домакините устройват атака, като топката удря дясната греда на армейската врата

33-а мин. - ЖК за 30.Йордан Тодоров за нарушение в половината на домакините

35-а мин. - 2:0 за ЦСКА!!!! Отново 19.Евгени Йорданов! Тодор Янчев напредва по лявото крило и центрира вдясно към Гъргоров, той с гърди си отлива топката и подава към Евгени Йорданов, посдледният бие, топката се удря в тялот она вратаря и се връща отново в тялото на Евгени, след втория удар влиза в мрежата. От този последен удар Евгени Йорданов е тежко контузен и му се оказва помощ встрани от терена

39-а мин. - ЖК за 10.Светлан Кондев за изритване на топката във вратата на Хмарук след съдийския сигнал за засада

44-а мин. - 1 минута добавено време

45-а мин. - 18.Венци Иванов от Беласица след центриране на 9.Николай Бойчев по дясното крило, нанася удар към вратата на Хмарук, топката минава недалеч от страничния стълб

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме: няма смени и в двата отбора

48-а мни. - вече три пъти медицинския ни екип се налага да влиза на терена: последователно са фаулирани 30.Тодоров, 2.Забавник и 27.Тиаго Силва

49-а мин. - 3:0!!! Автогол на 18.Венци Иванов след удар на Ибрахима Гай. При последното нарушение вляво от наказателното поле срещу Силва в 48-та минута, Христо Янев центрира при изпълнението на удара и Гай чуква топката към вратата, а Иванов от домакините му „помага“ като довкарва в собствената си врата

54-а мин. - първа смяна за домакините: излиза Николай Бойчев, влиза 7.Мартин Деянов

59-а мин. - ГОЛ за Беласица на 19.Георги Даскалов. След грешка в нашата защита, 19.Даскалов успява да шутира към вратата, топката се разхожда по ръба на голлинията, Хмарук я изритва силно напред, но Антон Генов отчита гол и преценява, че коженото кълбо е влязло във вратата

66-а мин. - първа смяна при армейците: излиза героят на мача 19.Евгени Йорданов, влиза 17.Йоел Линдпере

67-а мин. - втора смяна при домакините: излиза 10.Светлан Кондев, влиза 11.Щерю Димитров

Играта много загрубява в последните десет минути, домакините се опитват всячески да подкосяват и да контузят нашите играчи и напрежението ескалира

71-а мин. - топка достига до Янев, той отиграва, но е лошо повален в гръб, но дузпа не последва

72-а мин. - ЖК за 11.Щерю Димитров за нарушение срещу Ибрахима Гай в половината на армейците

73-а мин. - ВТОРИ ЖЪЛТ и съответно ЧК за 15.Яков Папарков, за грубо нарушение срещу Линдпере до тъчлинията

76-а мин. - последна трета смяна за домакините: излиза 18.Венци Иванов, в игра е 20.Стоян Тодоров

78-а мин. - ЧЕТВЪРТИ ГОЛ за ЦСКА!!! Емил Гъргоров! Забавник взима топка отдясно и успява да пробие до най-ляво, успоредно на наказателното поле, прави добро центриране към Линдпере, той пък подава напред към Емил Гъргоров, Емил сам срещу вратаря елегантно вкарва в десния ъгъл топката за четвърти път

81-а мин. - втора смяна при червените: излиза 30.Йордан Тодоров, влиза 20.Йордан Юруков

83-а мин. - пропуск на домакините да отбележат: след фаул на Беноа Кое на 5 метра от дъгата на наказателното поле, зад топката застава местният любимец 11.Щерю Димитров и бие, топката минава над левия ъгъл на вратата на Хмарук в аут

88-а мин. - последна трета смяна при армейците: излиза 7.Христо Янев и влиза 10.Амиран Муджири

89-а мин. - три минути добавено време

90+1 мин. - 19.Георги Даскалов навлиза отдясно на наказателното поле и шутира, но Хмарук удпява да тобие удара и предотвратява опасността

90+3 мин. - край на мача!