• Христов
    89′
  • Г. Иванов
    90′

Футболистите и на „Берое“, и на ЦСКА за радост на многохилядната публика изнесоха един приятен за окото мач, като и двата тима определено могат да съжаляват за пропуснатата победа. Прекрасните намеси на украинския вратар Немодруг спаси ЦСКА от сигурна загуба, а в два случая гредите бяха добър помощник на старозагорския вратар Драгов. Още в 7-ата мин. пробив на Тончев завърши с остро центриране, спасен от вратаря на ЦСКА. В 12-ата мин. отново Немодруг парира удар на Миндев с глава. Минута по-късно Бербатов останал сам срещу Драгов стреля от 5-6 метра от левия страничен стълб. От 20-ата мин. до края на първото полувреме домакините диктуваха събитията на терена, като в 20-ата мин. Божанков би остро, но вратарят на ЦСКА парира удара му. Един от най-активните играчи на ЦСКА Светослав Ангелов в 30-ата мин. опита силен удар от 30 метра, но Драгов бе на мястото си. В 38-ата мин. Герасимов изведе в прекрасна позиция Винков, но ударът на бранителя мина на около метър от лявата странична греда.

До почивката Ангелов имаше възможност да открие резултата, но ударът му бе париран в последния момент и спасен от вратаря Драгов. В началото на второто полувреме домакините започнаха по-активно, пресирайки своя противник в централната зона на трена. В 53-ата мин. обаче прекрасно изпълнен фал от Христо Янев срещна напречната греда на старозагорската врата. От тук до края на мача домакините могат да съжаляват за множеството пропуски, като обаче трябва да се подчертае и безпогрешната игра на вратаря на ЦСКА. По перфектен начин той спаси сигурни голове на Божанков в 62-ата мин., на Тончев в 83-ата след удар с глава и на М. Миндев в 87-ата мин., чийто удар той изби с крак в последния момент.