9. Мишел Платини (ЦСКА)

• 43мин

7. Спас Делев (ЦСКА)

ЦСКА​ взе с изключителна лекота гостуването си в Стара Загора на Берое с 2:0.

В 37-а минута Спас Делев преодоля вратаря на домакините, почти от аут линията върна леко назад към Мишл Платини и за бразилския нападател на ЦСКА не остана друго, освен да реализира в опразнената врата.

Няколко минути по-късно Трифонов стреля към противниковата врата, ударът му бе блокиран, след което той предпочете да замени евентуалният си втори опит с пас към стоящия сам на 2-3 метра Делев. За „седмицата” на ЦСКА бе играчка да удвои аванса на гостите 2:0.

В последните 20 минути мачът се доиграваше, което дори позволи на Костадин Стоянов и на Борис Галчев да си изкарат умишлени жълти картони. Те ще пропуснат следващия мач на „армейците”, като ще бъдат чисти за финала за купата на страната срещу Славия.