• 120мин

20. Аделино Аугусто Лопеш Лино (Берое)

• 120мин

19. Еуген Трика (ЦСКА)

Начало: армейците ще нападат наляво от централната трибуна. Първи сигнал - мачът започват Берое. На стадиона има около 3 500 зрители

Бившият треньор на ЦСКА Миодраг Йешич е на трибуните на стадиона в Стара Загора и наблюдава срещата

2-а мин. - неочакван домакински натиск, но с хаотична атака, Котев обаче се справя и овладява топката

3-та мин. - Евгени Йорданов, след добро центриране отдясно, отправя опасен удар с глава в долния ляв ъгъл на Ставрев, отразен от стража на беройци

6-а мин. - отличен пробив на Удоджи по левия фланг и преодолява Лопеш, който грубо го фаулира до аутлинията, близо до ъгловото флагче. Фаул за ЦСКА. След фаула - добро центриране на Кабус, но в края Трика успява да достигне топката, но не и да отправи директен удар към вратата

11-а мин. - продължава много динамична игра, с лек домакински натиск

13-а мин. - фаул на границата на наказателното поле на домакините. Отлично изпълнение на Трика, топката минава на сантиметри от дясната греда

15-а мин. - изненадващ удар на Евгени Йорданов от около 30-на метра, но топката излиза в аут

18-а мин. - ЖК за Теаго Силва за неспортсменско поведение

18-а мин. - Кабус стреля силно от около 30 метра, но топката се отбива в напречната греда на вратата

22-а мин. - опасен фаул на домакините от дясно. 10.Митев изпълнява и насочва ниско по тревата към вратата на ЦСКА. Тунчев се намесва авторитетно и избива

25-а мин. - играта е временно спряна и се оказва медицинска помощ на защитник на домакините

27-а мин. - играта се поуспокои и се води предимно в центъра на терена

29-а мин. - ЖК за 20.Лопеш по десния фланг, там обаче извършва нарушение срещу Кабус, който е изнесен на носилка

31-а мин. - след медицинска помощ, Кабус е отново в игра

35-а мин. - след намалната динамика, сега играта е накъсана. Опит за самостоятелен пробив на Й.Тодоров, но завършва неуспешно. Контратака на домакините - също без резултат

38-а мин. - с центриране отдясно на Тодоров търси Евгени Йорданов, но вратарят лови

39-а мин. - две последователни опасности за домакините пред нашата врата: първо Дончо Атанасов с глава праща топката в ръцете на Ковачевич и веднага след това Лопеш опитва с далечен удар, но високо над вратата

43-а мин. - след сблъсък, Котев остава да лежи на терена и е изнесен на носилка. Изглежда той е сериозно контузен и ще се наложи принудителна смяна

45-а мин. - 3 минути добавено време

45+2 мин. - принудителна смяна при армейците: излиза контузеният 5.Кирил Котев, на негово място влиза 7.Стойко Сакалиев

45+3 мин. - край на първо полувреме

Начало на втора част: няма промени в отборите. Първи от центъра започват армейските футболисти

48-а мин. - Удоджи лежи встрани от терена и получава медицинска помощ, след остро влизане на защитник на Берое

49-а мин.- далечен удар на върналия се в игра Удоджи минава над напречната греда

След смяната на Котев Йордан Тодоров се е върнал като десен защитник на негово място, а Удоджи от левия фланг преминава на десния, където през първото полувреме се подвизаваше Тодоров.

53-а мин. - армейците опитват да пресират домакините, сега опасен фаул на Кабус кара вратарят да избие трудно топката

54-а мин. - центриране на Трика от ъгловия удар намира Тунчев, който бие с глава но неточно

56-а мин.- нова атака на ЦСКА. Тиаго Силва пробива отляво и намира много добре нахлуващия в наказателното поле Трика, той обаче се разминава с топката, тя е върната назад към дъгата пред наказателното поле, където Георги Илиев също навлиза на скорост и отправя силен удар, минал на около метър в аут

61-а мин. - атмосферата е много изнервена на терена, но липсват сериозни опасни положение и пред двете врати

62-а мин.- невероятен пропуск за домакините: сам срещу вратата остава 19.Айзък Куоки и преодолявайки вратаря ни не успява да вкара

64-а мин. - параболичен удар на Кабус кара вратарят на Берое да избие със сетни усилия в корнер. След корнера няма опасност

66-а мин. - играта пак е накъсана, играч на Берое лежи на терена

68-а мин.- смени и в двата отбора: за ЦСКА - излиза 17.Евгени Йорданов, влиза 77.Фуртадо. За Берое: излиза 10.Данаил Митев, влиза 11.Жельо Желев

70-а мин.- центриране на Кабус от дясно след пряк свободен удар. Играта е спряна за нарушение в нападение на Фуртадо

73-а мин.- Кабус опитва да изненада вратаря на домакините от средата на терена, на Ставрев е на мястото си и лови

74-а мин.- играта за пореден път се прекъсва от домакините, техен играч лежи на терена

77-а мин.- на терена продължава нервна и безидейна игра, с това качество мачът се очертава към продължения...

79-а мин.- след центриране на Удоджи отляво, Стойко Сакалиев нанася удар с глава - но право в ръцете на Ставрев

82-а мин.- в играта и на двата отбора има много нервност и се греши в подаванията

85-а мин.- поредното центриране от корнер на Кабус не довежда до гол, Ставрев спасява

86-а мин.- втори ЖК и съответно ЧК за 27.Тиаго Силва за задържане на Куоки, Тиаго напуска играта

89-а мин.- трета смяна за ЦСКА: излиза 77.Жозе Фуртадо, влиза в игра 20.Йордан Юруков

90-а мин.- 4 минути добавено време

90+4 - край на мача. Следват две продължения по 15 минути

---------------------------

Начало на първо продължение: Няма смени в състава на Берое, а Стойчо Младенов вече е изразходвал правото си на три смени. Червените започнаха играта

92-а мин.- след пряк свободен удар за ЦСКА последва контраатака за Берое, спряна майсторски от Йордан Тодоров

96-а мин. - нов пропуск за Берое. При атака през центъра на терена топката стига до Дончо Атанасов, който навлиза на скорост в наказателното поле, преследван от Тунчев. Ковачевич излиза навреме и Атанасов отправя слаб удар в аут

100-а мин. - невероятен пропуск за ЦСКА! Стойко Сакалиев от три метра не реализира гола, след като бие в тялото навратаря, отбива се топката и Ставрев успява отново да я захлупи с тяло!

105+1 мин. - край на първото продължение.

Начало на второ продължение: Играта е подновена от играчите на Берое.

107-а мин. - спокойно начало. И двата отбора залагат на сигурни разигравания в средата на терена и дълги извеждащи пасове

110-а мин.- ЦСКА поглежда към вратата на Берое, но не се стига до опасност. Валентин Илиев накуцва от няколко минути

113-а мин. - втора смяна за Берое: излиза 24.Боян Търкуля, в игра е 21.Герасим Заков

115-а мин.- след пробив на влезлия преди минути Заков, който подаде на Желев, 11.Жельо Желев очи в очи с Ковачевич бие - нашият бранител блестящо спасява

120-а мин. - 1:0 за Берое! 20.Лопеш.

120-а мин. - директен ЧК за 19.Еуген Триказа изключително грубо нарушение срещу Жельо Желев. ЦСКА остава с девет човека на терена!

120+1 мин. - 2 минути продължение

120+2 мин. - съдията свири дузпа за ЦСКА и веднага след това я отмени!

120+3- последна възможност за ЦСКА. От пряк свободен удар на около 5 метра в полето на Берое Юруков центрира в наказателното поле, там сред меллето Ставрев не успява да отбие, топката за миг е свободна около точката на дузпата, но играч на Берое чисти.