• 78мин

28. Рубен Бригидо (Берое) асистенция - Александър Цветков

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Петър Занев

В 14-та минута удар на Евандро от дистанция много над вратата.

В 16-та минута Тиаго центрира, Соу се разминава в центъра на два метра от голлинията, Евандро бие акробатично в аут.

В 18-та минута нахлуване на Конте отляво на аутлинията като преодолява двама, но топката му е избита в корнер след пас.

В 19-та минута спестен жълт картон на Цветков за фаул срещу Занев.

В 20-та минута удар на Соу от границата на наказателното поле, малко в аут.

В 21-та минута ново грубо нарушение на Цветков, пак няма жълт картон.

В 28-та минута Мазику с добър пробив отляво и пас към свободния Тиаго, но той се разминава с топката.

В 30-та минута удар пред пелантерията на Конте високо над вратата.

В 31-та минута след подхлъзване на Кери в центъра, Охене овладява и дава на Конте, той финтира Албентоса и бие, Бусато с лоша намеса и топката под плонжа му влиза във вратата за 1:0.

В 38-та минута жълт картон за Елкан за фаул срещу Мазику.

В 43-та минута извеждащ пас на Занев към Соу, той се засуетява и топката му е избита.

В 47-та минута хубав удар на Кери от пряк свободен на метър в аут.

В 48-та минута жълт картон за Бандаловски за препречване срещу Евандро.

В 49-та минута удар от пряк свободен на Тиаго в аут.

В 51-та минута на второто полувреме Соу се оказва сам срещу вратаря, но ударът му от малък ъгъл е в ръцете на вратаря.

В 54-та минута пас на Занев към Соу, той с удар с глава в аут.

В 55-та минута подаване на Соу към Евандро, той плонжира за удар с глава, но не стига до топката.

В 60-та минута Тиаго с финт и удар, от крака на Бандаловски в корнер.

В 62-та минута пробив на Василев отляво и пас към Йосипович, който отправя неточен удар.

В 65-та минута от корнер центриране, Елкан продължава към Генев с глава, който също с глава стреля, но Бусато спасява.

В 66-та минута спестен жълт картон за Генев за фаул срещу Соу, даже не е отсъдено нарушение.

В 67-та минута пробив отляво на Соломон-Отабор и пас към Малинов, той с финт и диагонален прострелен удар на сантиметри в аут.

В 68-та минута шут отдалеч на Бригидо високо над вратата.

В 69-та минута Уот извежда Соу, той с удар - рикошет и корнер.

В 70-та минута от ъгловия удар Уот с глава високо над вратата.

В 72-та минута жълт картон за Кери за фаул срещу Бандаловски и реакция.

В 73-та минута Соу с бомбен удар от границата на наказателното поле, малко над вратата.

В 76-та минута Василев с много неточен удар над вратата.

В 78-та минута Бригидо поема пред пелантерията и с точен удар през Занев и през ръцете на Бусато бележи за 2:0.

В 82-та минута Малинов с пас към Давидов, той се суети, Уот поема и също без идея какво да я прави, Соу също е близо и нищо в крайна сметка.

В 83-та минута Соломон-Отабор с добър пробив и пас, който намира сам Давидов в центъра на пелантерията, руснакът с безобразен удар.

В 84-та минута Конте намира Камбуров в наказателното поле, той с диагонален удар в аут на сантиметри.

В 90-та минута Занев с прецизно центриране от пряк свободен, намира Соу, който със силен удар с глава през ръцете на Перниш намаля на 2:1.

В 94-та минута жълт картон за Перниш за бавене.