Антонио Вутов
    64′
  • 11
    Кристиан Добрев

ЦСКА​ завърши наравно 0:0 като гост на Ботев (Пловдив). Мачът се игра на тренировъчната база на Ботев в пловдивският квартал Коматево. Мачът бе равностоен и равният резултат бе най-справедлив и за двата тима. Съдийската тройка водена от Волен Чинков допусна няколко фрапантни грешки във вреда и на двата отбора.

В 18-тата минута Десподов остана сам срещу вратаря на Ботев, но атаката бе спряна заради засада. На последвалите повторения се видя, че засада няма а страничният съдия е вдигнал флага неправилно. В 25-тата минута при подобна ситуация Десподов отново бе спрян от страничния съдия, а повторенията показаха, че и при тази ситуация няма засада. В 36-тата минута Десподов центрира в наказателното поле, Бодуров стреля с глава, но вратаря на Ботев хвана. В 42-тата минута Неделев стреля силно във вратата, а Черниаускас успя да избие, топката попадна във футболист на Ботев, който навлезе в наказателното, Секулич изби топката от краката му, а футболистите на Ботев претендираха за дузпа. Минута по-късно Стивън Петков се строполи в наказателното поле, канарчетата отново претендираха за дузпа, но без особени основания.

В 50-тата минута Бодуров бе много близо до отбелязване на гол, след удар с глава, но топката минана сантиметри от лявата греда. Малко по-късно Мауридес също пробва своят мерник с глава, но топката мина покрай дясната греда на Ботев. В 58-ата минута Неделев центрира опасно в наказателното поле на ЦСКА, а Десподов успя да избие в карнер пред крака на Стивън Петков. В 80-ата минута Мауридес изведе Жоржиньо зад защитата на Ботев, но гвинеецът бе застигнат от защитник на Ботев, който успя да му отнеме топката. В края на мача имаше един точен удар на Неделев, който Чениаускас успя да хване.