Антонио Вутов
    78′
  • 14

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Брадли Мазику

В 1-та минута чудесен пас на Кери към Соу, но Димитров изпреварва нападателя за секунди.

В 11-та минута опасна атака на Ботев – Неделев подава към Балтанов, той стреля след завъртане, за да се стигне до отлична намеса на Бузато.

В 20-та минута груба грешка в защитата води до силен удар за канарчетата, но отново Бузато спасява сигурно. В същата минута жълт картон за Терзиев за нарушение срещу Соу.

В 22-та минута хубав пробив на Мазику отляво и пас към Евандро, бразилицът се размина на сантиметри.

В 26-та минута чудесен пас на Малинов към Евандро, той бие слабо по диагонала в ръцете на Георгиев.

В 29-та минута грубо влизане на Виана срещу Турицов, но съдията спестява заслужен жълт картон.

В 33-та минута Соломон-Отабор стреля от дъгата на наказателното поле, защитник подлага тяло, за да избие.

В 37-та минута силен удар от дистанция на Тонев над вратата.

В 41-та минута пробив отляво на Мазику и подаване на Кери, той пробва да върне назад към Соу, но Димитров избива.

В 43-та минута Тонев с центриране отляво, Бузато боксира, Неделев овладява и бие, но отново Бузато спасява. В същата минута още един този път неточен удар на Неделев.

В 46-та минута на първото полувреме груб фаул на декорирания в жълто Терзиев срещу Евандро, вместо да свири и изгони Терзиев, съдията свири нарушение на Евандро.

В 47-та минута на второто полувреме пореден груб фаул на Терзиев в гръб, отново не му е даден втори жълт картон.

В 50-та минута отличен пас на Турицов към Соу, той със силен и неточен удар над вратата.

В 53-та минута след балонен пас към Соу, ганаецът овладя и пробва да се обърне и бие, защитник избива.

В 54-та минута след двойно подаване между Мазику и Евандро топката стига до Соломон-Отабор, но той се засуети и не последва удар.

В 55-та минута Соломон-Отабор с хитро извеждане към Малинов, но топката му избяга напред и Георгиев лови.

В 62-та минута удар от дистанция на Малинов над вратата.

В 64-та минута Марин атакува отляво, но завършва с отчайващо неточно центриране.

В 66-та минута добро центриране на Тиаго към Соу, но Пиргов успява да го надиграе.

В 71-та минута Кери с опит за изненадващ удар от границата на наказателното поле, Георгиев с отлична намеса предотвратява гол. В същата минута добро центриране отляво, но Евандро играе неточно с глава.

В 75-та минута след прекрасен пас на Мазику, Соу се освободи и с диагонален остър удар открива резултата – 0:1.

В 85-та минута жълт картон за Вутов за фаул срещу Кери.

В 86-та минута удар от голяма дистанция на Неделев – много опасен, Бузато се намесва и вади в корнер.

В 88-та минута добро центриране на армейците отляво и последвал удар с глава излиза в корнер.

В 89-та минута от ъгловия удар Албентоса с нов удар с глава.

В 90-та минута опасно центриране на Марин отляво, защитник на ЦСКА вади в корнер.

В 91-та минута чудесно извеждане на Бикел от Уот, оставяйки го сам срещу вратаря, съдията дава засада, ясно се вижда, че червените са ощетени сериозно – такава няма.