6. Рубен Пинто (ЦСКА)

• 84мин

10. Феребори Доре (Ботев Пд)

Срещата започна при облачно и дъждовно време и температура от 16 градуса.

Във втората минута Малинов се пребори и открадна топка, даде я на Соу, който стреля, но не уцели вратата.

В 5-та минута Лазар Марин подаде към Неделев, който стреля, но топката беше избита.

При корнер в 6-та минута Черниускас увисна, но топката все пак бе избита от защитата на червените.

В 7-та минута Александър Тонев пробва шут от дистанция, но далече от вратата.

В 13-та минута отново Марин проби, Чорбаджийски пробва да избие, закачи Марин, който леко пресилено падна и съдията даде дузпа.

С плътен удар в левия горен ъгъл Неделев откри за 1:0 от дузпа в 14-та минута.

В 21-та минута Малинов изпълни пряк свободен удар добре, но топката излезе в аут близо до гредата.

В 26-та минута при борба за топката Перейра ритна отзад Бикел за жълт картон, но не само той бе спестен, но дори не последва нарушение, Неделев взе топката изведе добре Вутов, който отигра технично и вкара за 2:0.

В 30-та минута Али Соу стреля към вратата, последва рикошет и Терзиев изби.

Само минута по-късно Енрике проби отляво и центрира, но Перейра спря топката с високо вдигната ръка и съдията даде дузпа.

В 33-та минута Али Соу изпълни дузпата и намали на 2:1 след техничен удар в горния десен ъгъл.

В 37-та минута Балтанов игра с глава на границата на наказателното поле, но топката мина много над гредата.

В следващата минута Турицов центрира остро в наказателното поле, но Пиргов изби с глава в корнер.

В 39-та минута ЦСКА направи интересна атака, но неразбирателство между Малинов и Соу кой да я отиграе доведе до корнер.

В следващата минута от корнер Чорбаджийски и Бодуров си попречиха да завършат с глава добре.

В 46-та минута Бодуров изпълни силен, но неточен пряк свободен удар.

Във втората минута на второто полувреме Турицов проби и подаде в наказателното поле, но там Енрике направи нарушение в атака.

Отново отдясно проби Жоржиньо в 49-та минута, но Енрике не успя да се пребори при добрия пас.

В 53-та минута Бикел бе изгонен за втори жълт картон.

В 54-та минута Неделев изпълни триков пряк свободен удар и подаде на Тонев, но той би силно и неточно покрай вратата.

В 55-та минута съдията подмина нарушение за жълт картон на Марин.

Нова много спорна ситуация се разигра в 61-та минута след пас Соу се пребори и би с глава, за да нацели напречната греда, топката се върна към двама футболисти на Ботев, а Перейра игра като волейболист с две ръце отдолу, но странно защо дузпа не последва.

В 65-та Вутов подаде към Неделев, но той би неточно.

В 66-та след корнер Али Соу изигра с триков удар към вратата, но топката бе избита.

В 67-та Вутов бе изведен отляво, центрира остро, но Черниаускас спаси.

В същата минута Малинов надбяга Терзиев и бе спънат в гръб от последния, като нарушението бе по-скоро на границата на наказателното поле, тоест дузпа, но съдията даде пряк свободен удар и спести втори жълт и респективно червен картон на Терзиев.

С убийствен шут от прекия свободен удар Пинто изравни за 2:2 в 69-та минута.

В 73-та Жоржиньо проби отдясно и центрира остро към Евандро, но той не успя да стигне топката.

Силен, но неточен удар на Малинов от пряк свободен удар в 75-та минута.

В 84-та Доре и Неделев направиха двойно подаване и Доре вкара с плътен удар за 3:2.

В 86-та ново нарушение за жълт картон на Терзиев бе спестено и странно как той завърши мача.

В 88-та минута ново двойно подаване между Неделев и Вутов доведе до центриране по голлинията, но Турицов изби в корнер.