• 72мин

9. Дюкенс Назон (ЦСКА)

В 6-та минута Брахими пробива отдясно, Петров и Юга го спират уверено.

В 14-та минута Жеферсон с удар, който излиза в аут.

В 15-та минута Вион пробива отляво и подава на Морено, той към Линдсет, но норвежецът се разминава с удар от отлична позиция.

В 16-та минута Конате към Току, той между двама стреля над вратата.

В 17-та минута Брахими е изведен отдясно, но пасът му е много лош - тъч.

В 22-та минута Конате е изведен отляво, но Турицов го спира.

В 28-та минута спестен жълт картон на Тонев за фаул срещу Линдсет.

В 29-та минута Шагоян е намерен в наказателното поле, пробва триково да намери топката, защитник избива в корнер.

В 30-та минута Рабей е изведен сам срещу Бусато от Конате, но бразилецът го спира брилянтно с крак, останаха съмнения за нарушение срещу играч в червено в началото на контраатаката.

В 31-та минута без сигнал от съдията е изпълнен пряк свободен, разбъркване, удар на Ето'о, топката се удря в гърба на Ману, след което и Брахими бие от малък ъгъл в аут.

В 37-та минута жълт картон за Ето'о за удар с лакът в лицето на Вион.

В 39-та минута Току е изведен в коридор от Ето'о, но е спрян от Бусато, има и засада.

В 44-та минута Ману е намерен в пеналтерията, но защитата се справя, след което и Бусато лови.

В 45+1-та минута директно центриране от корнер на Рабей среща страничната греда, след което топката е изчистена.

В 46-та минута Назон шутира - блокиран е.

В 47-та минута изстрел на Току - блокиран.

В 49-та минута центриране на Шопов отдясно, но Генев избива пред нападателите.

В 51-та минута Назон поема и преодолява трима в жълто, бие на сантиметри от страничния стълб.

В 53-та минута жълт картон за Назон за нарушение срещу Ето'о.

В 54-та минута жълт картон за Юга и за Тонев за сблъсъци след фаула.

В 55-та минута жълт картон за Желко Копич за навлизане на терена.

В 57-та минута удар на Брахими от воле излиза в аут.

В 59-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Ето'о за откровена симулация в наказателното поле.

В 65-та минута жълт картон за Линдсет за фаул срещу Брахими.

В 68-та минута Вион нахлува отляво и центрира остро, но Ханкич избива. В същата минута отново Вион с пас към Гарсес в чиста позиция, но топката минава на разстояние от бразилеца.

В 70-та минута Назон в отлична позиция, но пасът му към двама в червено е лош. В същата минута Кареасо е настъпан в наказателното поле от Ето'о и съдията дава дузпа.

В 72-та минута зад топката застава Назон, който бие силно вляво, за да открие резултата - 0:1.

В 82-та минута Брахими с удар с глава в аут след пас от пряк свободен.

В 83-та минута жълт картон за Рабей за удар в лицето на Гарсес.

В 84-та минута жълт картон за Пунчец за реакция.

В 85-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Пунчец за задържане на Туфегджич.

В 87-та минута Нади с удар от дистанция, рикошет и корнер.

В 88-та минута жълт картон за Милорад Пекович за реплика.

В 89-та минута Назон на Кареасо, удар в аут.

В 90-та минута Туфегджич преодолява Пунчец, но след това се засуетява и защитникът си връща топката. В същата минута жълт картон за де Нойер за фаул срещу Уме.

В 90+1-та минута центриране на Току от пряк свободен, но Генев изритва Петров в главата.

В 90+2-та минута жълт картон за Бароан за бутане на Бусато при спряна игра.

В 90+4-та минута Назон на Туфегджич, но Пунчец избива в ъглов удар.