24. Йоханес Егещайн (Вердер)

В 1-та минута Турицов блокира шут на бременци.

В 9-та минута жълт картон за Мбом за фаул срещу Варела.

В 11-та минута Кери центрира от корнер, отблизо Матай с глава над вратата.

В 15-та минута същата комбинация - Кери с пас от пряк свободен, Матай с глава в аут.

В 18-та минута изстрел на Мьохвалд встрани от вратата от пряк свободен.

В 35-та минута Шмид нахлува в наказателното поле и пробва пас - рикошет, топката е избита.

В 38-та минута опасен изстрел на Кери от дистанция на сантиметри встрани от вратата.

В 42-та минута Сарджент пробва пас с глава в пеналта, няма опасност.

В 43-та минута Нанкиши се възползва от грешка в червената защита и бие опасно близо до гредата - аут.

В 45+1-та минута шут на Чатакович в ръцете на вратаря.

В 46-та минута след направените смени в тима на Вердер с капитанската лента е Цетерер.

В 56-та минута Сарджент е изведен сам срещу Бусато и стреля, бразилецът спасява вратата си.

В 57-та минута след нарушение срещу Ахмедов, съдията първоначално дава втори жълт и след това червен картон на Мбом, след което явно сменя мнението си.

В 59-та минута за това нарушение е санкциониран Мьохвалд с жълт картон.

В 64-та минута удар с глава на Кери над вратата.

В 69-та минута изстрел по диагонала на М. Егещайн в аут.

В 73-та минута Баи с пробив, финт и шут, топката каца на напречната греда и излиза в аут.

В 81-та минута Волтмейд нахлува и шутира, Матай блокира.

В 83-та минута центриране от корнер и Й. Егещайн с глава открива резултата - 1:0.

В 85-та минута Баи е изведен отляво на вратата след страхотен пас на Дончев, бие от воле, Цетерер спасява акробатично.

В 87-та минута след центриране от пряк свободен на Йомов, Гълъбов с глава отправя удар в ръцете на вратаря.

В 88-та минута остро центриране в пеналтерията на червените, Осако закъснява.

В 90-та минута шут на Шмидт встрани от вратата.