• сл.кр.

• сл.кр.

12. Стоян Колев (ЦСКА)

Начало на срещата. Вердер започва играта от центъра на терена

4-а мин. - ГООООЛ! Макдоналд Мукаси открива резултата след бърза атака! Вердер ипълнява ъглов удар, но топката попада във Велизар Димитров, който поставя началото на светкавична контраатака, напредва и с извеждащо подаване открива Макдоналд Мукаси сам серщу Борел. Мукаси стреля и открива резултата

7-а мин. - Гол за Вердер. След многоходова атака на германския отбор Мику се освобождава сам срещу Колев, бие технично покрай него и това води до равенството

10-а мин. - Нов гол за Вердер. Класнич, в положение на чиста засада, се откъсва по дясното крило, центрира към Айлтон на далечната греда и той с глава се разписва

14-а мин. - корнер пред вратата на Вердер, Гай скача най-високо и стреля с глава, но ударът му излиза в аут

15-а мин. - ГОООООЛ! Гъргоров открадва топката в центъра на игрището, подава надясно към Брито, а той на свой ред извежда Мукаси отново сам срещу вратаря. Техничният му удар не пропуска целта!

17-а мин. - Светослав Петров е ударен лошо при една атака на червените. Лекарският екип се намесва и Петров продължава мача

18-а мин. - Йордан Тодоров е фаулиран без топка, но съдията пуска авантаж. Брито продължава атаката по дясното крило, центрира, но няма кой да засече топката

20-а мин. - ГООООООООЛ!!! 3:2 за ЦСКА!!! Хеттрик на Мукаси! Южноафриканският нападател надбягва защитата на бременци и технично пуска топката покрай Борел, чиято мрежа е опъната за трети път

22-а мин. - ненужно грубо влизане на Бауман срещу Димитров, което води до нова намеса на лекарския екип на армейците. Димитров се изправя на крака и продължава

24-а мин. - атака на Вердер е спряна с нарушение на Светослав Петров на 7-8 метра пред наказателното поле на армейците. След изпълнението на прекия свободен удар, топката се отклонява от стената и отива в корнер

28-а мин. - центриране от фаул пред вратата на ЦСКА, Бауман стреля с глава, но Колев лови

30-а мин. - Мукаси напредва отляво, центрира в наказателното поле на Вердер, но топката попада в краката на Ернст. Той връща не особено точно към своя вратар, Емил Гъргоров се втурва към топката, но Борел в последния момент чисти

31-а мин. - Петров и Манин се засичат и удрят краката си при едно единоборство. И двамата напускат терена накуцвайки, но след намеса на съответните лекарски екипи се връщат на игрището

41-а мин. - Велизар Димитров отлично пробива отляво, като минава през трима защитници, центрира към оставения непокрит Мукаси, но Борел е господар в своето наказателно поле и пресича подаването

42-а мин. - Брито се освобождава няколко метра пред наказателното поле на Вердер. Отправя опасен изстрел, но Борел се намесва умело

45-а мин. - Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме В състава на Вердер са извършени три смени: 1.Андреас Райнке влиза на мястото на 16.Паскал Борел, 8.Кристиан Листеш влиза на мястото на 11.Ивица Банович и 9.Ангелос Каристеас влиза на мястото на 17.Иван Класнич

47-а мин. - многоходова комбинация на ЦСКА завършва с удар на Тодор Янчев от дъгата на наказателното поле, но топката минава високо над вратата

57-а мин. - гол за Вердер - Ангелос Каристеас изравнява резултата. Веелага стреля отдалеч, Колев избива топката, но тя попада у влезлият през второто полувреме Каристеас и той, изправен пред празна врата, без проблеми отбелязва изравниетелния гол

59-а мин. - ЖК за 8.Велизар Димитров

62-а мин. - първа смяна за ЦСКА - на мястото на 8.Велизар Димитров влиза 2.Георги Антонов

63-а мин. - силен удар на Каристеас е отбит с мъка от Стоян Колев

64-а мин. - втора смяна за армейците - на мястото на голмайстора 21.Макдоналд Мукаси влиза 19.Евгени Йорданов

65-а мин. - образцова конртаатака на армейците, при която Янчев извежда Брито сам по дясното крило, той напредва, центрира, но топката е малко неудобна за нахлуващия Йорданов, който неуспешно опитва с плонж да я отклони в мрежата

66-а мин. - ЖК за 6.Александър Томаш

67-а мин. - Йорданов е спънат на осем метра пред наказателното поле на Вердер. Светослав Петров изпълнява отсъдения пряк свободен удар и затруднява максимално Райнке, който изпуска топката, но после я овладява

71-а мин. - ЖК за 14.Светослав Петров

77-а мин. - далечен удар на Янчев се отбива в тяло на защитник. Топката попада в Брито, а той от своя страна извежда Гъргоров в наказателното поле на Вердер. Нисичкият армейски нападател стреля, но ударът му е спасен

79-а мин. - грешка на Ибрахима Гай, заради която Айлтон остава лице в лице срещу Колев, но Георги Антонов притичва и със самоотвержен щпагат изчиства топката от краката на немския нападател

80-а мин. - трета смяна за армейците - на мястото на 30.Йордан Тодоров влиза 7.Христо Янев

82-а мин. - Колев избива опасен удар на Каристеас от 2-3 метра

88-а мин. - четвърта смяна за армейците - 17.Мартин Керчев влиза на мястото на 23.Емил Гъргоров

Край на срещата. Предстои да се изпълнят дузпи, тъй като крайният победител ще спечели традиционна купа, присъждана всяка година на победителя в мач между Вердер и негов опонент

за Вердер 32.Айлтон: Гол 3:2
за ЦСКА 12.Стоян Колев: ГООООООООООООООЛЛЛ!!!! 4:2!!!

Нашият вратар Стоян Колев носи на ЦСКА крайната победа в дузпите с 4:2!! Така армейците печелят купата Туле - поредният трофей в богатата колекция на клуба!