• 88
    Мартин Станкев

22. Али Соу (ЦСКА)

10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

Мачът започва с минута мълчание в памет на червената легенда Борис Гаганелов, която преминава в спонтанни ръкопляскания!

Своят стотен мач в елита за ЦСКА ще изиграе Кристиян Малинов.

Във 2-та минута пас към границата на наказателното поле и Димитров сваля с глава към Кабов, но Бусато сигурно излиза и лови.

В 4-та минута играта е прекъсната отново в памет на рекордьора по мачове за ЦСКА Гаганелов, а и Сектор Г вдига траспарант в негова памет!

В 6-та минута центриране на Кери от пряк свободен, Соу не достигна за сантиметри топката с глава.

В 7-та минута Бусато излезе неразчетено и Занев изчисти и спаси колегата си.

В 12-та минута Джеси преодолява Садула в наказателното поле, той го спира с тяло и лакът в лицето, но само съдията не видя дузпата.

В 15-та минута пас на Кери от пряк свободен, топката е избита и Турицов стреля в ръцете на Кръстев.

В 20-та минута страхотно изпълнение на Белтраме, триково преодолява Иванов и опасно стреля над вратата - корнер след намеса на Кръстев.

В 23-та минута чудесен пробив на Мазику след пас на Джеси, Динев хваща с ръце Мазику - дузпа за червените и жълт картон за Кръстев за протести.

В 25-та минута слаб удар от точката на Соу в центъра на вратата и Кръстев лови.

В 29-та минута Джеси подава на Малинов и той с неточен балонен удар.

В 37-та минута неточен удар от дистанция на Гъргоров.

В 39-та минута хубава атака на армейците Белтраме извежда Малинов, той се завърта и стреля на малко в аут.

В 40-та минута Белтраме е изведен отдясно и подава на Джеси, той закъснява и не успява да отправи удар.

В 41-та минута нова червена атака - Белтраме с удар покрай вратата, жълт картон за Динев за протести.

В 45-та минута атака с двойно подаване между Малинов и Соу, ганаецът е спрян непозволено пред наказателното поле.

В 46-та минута Кери с удар под стената от пряк свободния, топката минава близо до гредата.

В 46-та минута на второто полувреме слаб удар на Соу в ръцете на Кръстев.

В 51-та минута Соу подава на Малинов, той му я връща, от два метра ганаецът със слаб удар и Кръстев избива.

В 56-та минута жълт картон за Амзин за грубо нарушение срещу Занев.

В 61-та минута разбъркване пред червената врата, удар на Кутев и топката се удря в лицето на Антов, който пада и получава помощ.

В 65-та минута продължителна атака на червенобелите и Турицов дава на Ахмедов, който бие от малък ъгъл в ръцете на Кръстев.

В 66-та минута нов пробив и удар на Енрике, но бие неточно в аут.

В 67-та минута и Пинто бие слабо и Кръстев лови.

В 70-та минута карамболи в наказателното поле и Садула чисти силно напред.

В 71-та минута жълт картон за Зюмбулев за игра с ръка.

В 73-та минута жълт картон за Ахмедов за фаул срещу Дяков.

В 76-та минута жълта картон за Дяков за протести.

В 77-та минута ново центриране на Кери от пряк свободен, Кръстев хваща сигурно.

В 80-та минута париран удар на Ахмедов.

В 81-та минута ново центриране на Кери, Юрич не успява да стигне до топката.

В 82-та минута опит за двойно подаване между Юрич и Малинов, пак сантиметри не стигат на австралиеца да достигне до топката.

В 85-та минута прекрасно прострелно подаване на Кери и Евандро с глава забива топката в мрежата под напречната греда - 0:1.

В 88-та минута бомба от дистанция на Кери, Кръстев трудно избива.

В 89-та минута ново разбъркване, топката е избита, след което жълт картон за Кутев за фаул срещу Кери.

В 92-та минута след хубав пас на Антов към Юрич, нападателят извежда Енрике, той бие и удря напречната греда, нова атака и само корнер.