6. Мартин Сотиров (ЦСКА II)

18. Раиф Мурадов (Вихрен)

• 83мин

10. Илиан Антонов (ЦСКА II)

ЦСКА II​ отстъпи с 2:3 като гост на Вихрен (Сандански) в отложен мач от Югозападната Трета лига, който се игра на стадион „Вихрен“.

Първото полувреме започна лошо за младите армейци и домакините до 10-ата минута успяха да вземат преднина от два чисти гола. Едва тогава червените заиграха много по-атакуващ и красив футбол и в 27-ата минута Йоан Бауренски изведе Марк-Емилио Папазов на стрелкова позиция, а бързоногият техничар надбяга противниковата отбрана и с хубав изстрел намали на 1:2. Последваха още по-силни моменти за момчетата на Стамен Белчев, които пропуснаха няколко изгодни положения. Все пак две минути преди почивката Алесандро Николов подаде към Мартин Сотиров, който изравни резултата след хубав завършващ удар с глава. По този начин двата състава се оттеглиха към съблекалните при равенство 2:2.

През втората част ЦСКА II продължи да търси още попадения и да играе красив и стойностен футбол, докато домакините предимно се защитаваха и разчитаха на контраатаки. Армейците обаче нямаха шанс пред гола, като направиха доста пропуски. В крайна сметка, не и без помощта на съдийската бригада, при една атака Вихрен успя да стигне до попадение, което се оказа победно и ЦСКА II отстъпи с 2:3 като гост на Вихрен в Сандаски.