64. Ерик Янжа (Гурник)

20. Шимон Влодарчик (Гурник)

• 90+1мин

4. Мено Кох (ЦСКА) асистенция - Тибо Вион

В 1-та минута чудесен извеждащ пас на Минков към Морено, който сам срещу вратаря го преодолява и открива резултата - 0:1.

В 8-та минута Шопов центрира от корнер, Гарсес с глава над вратата.

В 11-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Дадок.

В 12-та минута удар от пряк свободен на Янжа встрани от вратата. В същата минута Морено е изведен отдясно и преодолява вратаря, бие отдалеч, но Шчешняк от голлинията избива в корнер.

В 19-та минута жълт картон за Минков за фаул срещу Войтушек.

В 24-та минута Шопов с пас от корнер, Матай с глава неточно, след това Морено пробива, но е повален от Дадок - дузпа.

В 25-та минута зад топката застава Турицов и с удар в средата на вратата покачва - 0:2.

В 26-та минута Дадок е изведен страхотно в наказателното поле, преодолява Евтимов и бие във външната страна на мрежата.

В 27-та минута спестен жълт картон за Дадок за фаул срещу Линдсет.

В 28-та минута жълт картон за Янжа за симулация.

В 29-та минута Влодарчик вкарва след чудесен пас отляво на Кравчик - 1:2.

В 32-та минута нов пас отляво на Янжа, Дадок с глава стреля, Евтимов лови.

В 35-та минута жълт картон за Коцке за нарушение срещу Морено.

В 36-та минута Шопов бие от пряк свободен в ръцете на Бйелица.

В 38-та минута Матай спира Дадок в пеналтерията, след грешка при изнасянето на Евтимов. В същата минута нова грешка на вратаря ни при центрирането, Влодарчик с глава в аут.

В 39-та минута Окунуки стреля в наказателното поле, но е блокиран.

В 40-та жълт картон за Гарсес за фаул срещу Янжа. В същата минута Коцке бие след центриране от пряк свободен, Евтимов хваща, но има и засада.

В 44-та минута жълт картон за Морено за симулация в пеналтерията.

В 45-та минута Кравчик преодолява защитата и подава на Дадок, който отблизо вади в аут.

В 46-та минута след смените с капитанската лента е Жеферсон.

В 57-та минута шут отдалеч на Кравчик, Евтимов лови.

В 60-та минута втори жълт и респективно червен картон за Янжа след фаул срещу Вион. След позволение на Илич, Янжа остава на терена.

В 63-та минута Жеферсон бие от пряк свободен, рикошет в стената и Бйелица лови.

В 65-та минута Янжа с прекрасен пас, Кравчик с глава в аут.

В 66-та минута Янжа с центриране от пряк свободен, Евтимов хваща.

В 68-та минута Шагоян на Жеферсон, силен удар на бразилеца встрани от вратата.

В 77-та минута центриране на Антонов, рикошет и Жеферсон се разминава отблизо за сантиметри.

В 78-та минута жълт картон за Жеферсон за нарушение срещу Войтушек.

В 80-та минута пропуск на Дадок отблизо след пас на Окунуки отляво. В същата минута пас към Окунуки в наказателното поле, Махмутович избива право в краката на Влодарчик, който изравнява - 2:2.

В 88-та минута жълт картон за Мвондо за нарушение срещу Жеферсон.

В 90+1-та минута след центриране на Вион от пряк свободен Кох се извисява и с глава под плонжа на Бйелица вкарва победния гол - 2:3.