20. Жоау Паулу Бриту (ЦСКА)

• 47мин

• 66мин

11. Максим Цигалко (Динамо Мин)

Южноафриканецът Макдоналд Мукаси дава началото на голеадата в 18-та минута с мощен шут от наказателното поле. 10 минути по-късно мрежата опъва и Велизар Димитров, който се разписва с техничен удар от ляво. Халфът завърши триходова комбинация, започнала от Брито и преминала през Мукаси, който в 59-та минута е заменен от Емил Гъргоров - Бадема.

В 31-та минута Жоао Паоло Брито придава класическо измерение на резултата. Португалецът отне топката в центъра на терена и сам стигна до наказателното поле, където с техничен удар постави вратаря на Динамо на колене за трети път в мача.

Веднага след почивката, 120 секунди след подновяването на играта, Велизар Димитров вкарва втория си гол в мача - 4:0. Той нахлу от ляво в наказателното поле и с изстрел в близкия на вратаря ъгъл направи преднината на ЦСКА още по-голяма. За Динамо Минск точен е Максим Цигалко в 66-та минута, който се измъкна от опита за изкуствена засада на червената отбрана. Нападателят на домакините преодоля вратаря Стоян Колев, който изби първия му удар, но при добавката състезателят на домакините беше точен.