• 41мин

99. Стефан Христов (Дунав)

• 68мин

10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Кристиян Малинов

В 1-та минута удар от границата на наказателното поле на Евандро в ръцете на Макенджиев.

В 5-та минута чудесен удар отдалеч на Тиаго по диагонал за малко в аут.

В 11-та минута далечен удар на Соу в аут близо до гредата.

В 15-та минута след добро центриране на Турицов, Уот и Малинов се разминават с топката, а удар на Евандро е блокиран от защитник.

В 18-та минута хубава атака на ЦСКА, Евандро се освободи добре и още по-добре изведе Соу, който с удар по диагонал - Макенджиев лови.

В 19-та минута нов удар на Соу е спасен от Макенджиев, Евандро пробва акробатика, но е далеч от целта.

В 31-та минута шут в наказателното поле на Соу по диагонал отново в ръцете на Макенджиев, преди това Евандро е ритнат от защитник в пеналта, съдията мълчи.

В 33-та минута разбъркване след центриране от пряк свободен удар отново е спасен от Макенджиев.

В 34-та минута жълт картон за Соу за фаул срещу Аясс.

В 36-та минута центриране на Жеферсон, а Евандро с глава над вратата.

В 40-та минута Евандро нахлува на скорост в наказателното поле, Николов чисти в корнер.

В 41-та минута ужасяваща грешка на Тиаго с грешен пас към Албентоса, Христо краде топката и открива резултата за 1:0

В 45-та минута Христов с пас няма кой да засече топката.

В 47-та минута пас на Уот в наказателното поле, защитник изпреварва Соу и чисти.
В 47-та минута на второто полувреме жълт картон за Исаевски за фаул срещу Уот.

В 49-та минута след корнер и разбъркване Уот с удар много над вратата. В същата минута жълт картон за Ахмедов за нарушение срещу Турицов.

В 51-та минутен директен удар от корнер на Занев едва не завършва с гол, Макенджиев в последния момент чисти в корнер.

В 52-та минута от него Жеферсон с удар с глава, отново корнер.

В 54-та минута отлично центриране на Бикел, Евандро с хубав удар с глава, пак аут близо до вратата.

В 55-та минута разбъркване след пас на Уот, Евандро бие с глава и прехвърля вратаря, Колев изчиства от голлинията.

В 58-та минута пас на Жеферсон, Евандро остава под топката.

В 60-та минута Евандро с центриране към Соу, той бие с глава, в ръцете на Макенджиев.

В 62-та минута далечен удар на Тиаго се отбива в тялото на Евандро и излиза в аут.

В 64-та минута Занев от пряк свободен удар опасно, никой не успява да отклони във вратата.

В 68-та минута Малинов с прекрасен пас намира Евандро и бразилецът с мощен удар в горния ляв ъгъл изравнява 1:1.

В 70-та минута жълт картон за Димов за фаул срещу Евандро.

В 72-та минута невероятен двоен пропуск на Малинов, първия му шут е блокиран, втория на сантимери в аут.

В 78-та недаден втори жълт и съответно червен картон на Ахмедов срещу Албентоса.

В 79-та минута хубав удар на Евандро над гредата.

В 85-та минута удар на Кери извън наказателното поле минава близо до гредата в аут.

В 86-та минута жълт картон за Инкоом за фаул срещу Кери.

В 90-та минута жълт картон за Николов за нарушение срещу Кери.