• 99
    Ндуе Муйеци

6. Самир Аясс (Дунав 2010)

Начало на мача. Армейците първи играят с топката.

4 минута. Армейците започват изключително активно мача, но все още няма голови положения.

6 минута. Червената агитка тотално доминира на трибуните на пълния стадион в Русе.

8 минута. Хубав шанс за ЦСКА. Стойчо Атанасов намери Георги Търтов. Крилото финтира бранител на Дунав и отправи хубав фалцов удар в горния ъгъл. Антонов с блестяща намеса изби.

11 минута. Ново уникално спасяване на Антонов след силен удар на капитана Дюлгеров.

12 минута. Първа опасна атака за домакините, но Станоев е безкомромисен.

15 минута. Антонов лови коварен удар на Петър Витанов от пряк свободен удар.

18 минута. Първа опасност пред Конов. Шопов стреля с глава от близко разстояние, но Конов е на мястото си и избива.

20 минута. Руменов се пребори добре и центрира. Ударът с глава на Търтов предизвика паника в защитата на Дунав и топката в крайна сметка е изчистена в корнер.

29 минута. Равностойна игра без голови положения. Никола Колев се сблъска със защитник на Дунав и получава медицинска помощ.

30 минута. Колев ще продължи играта.

32 минута. Удар на Будинов от малък ъгъл. Конов спасява без проблем.

38 минута. Будинов стреля, но над вратата на Конов. Леко надмощие на домакините в последните минути.

45 минута. 1 минута добавено време.

45+1 минута. Нова добра намеса на Конов след удар с глава на Будинов.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46 минута. Начало на втората част. При домакините в игра влиза Бранимир Костадинов. В състава на ЦСКА няма промени.

50 минута. Натиск на Дунав, но положения пред Конов няма за момента.

57 минута. Пряк свободен удар за ЦСКА след игра с ръка на Хр.Хубчев. Витанов стреля добре, но ударът му минава покрай вратата.

59 минута. Жълти картони за Малинов и Димов (Дунав).

62 минута. Руменов добре се освободи от защитата, но ударът му бе прекалено слаб и не успя да затрудни особено Антонов. В ответната атака удар на Будинов минава покрай вратата.

67 минута. Блестящ Конов отразява с крак опасен удар на Васил Шопов.

70 минута. Самир Аясс открива резултата с глава след изпълнение на корнер.

78 минута. Митко Митков заменя Никола Колев.

85 минута. Равностойна игра с много единоборства и без положения в последните минути.

88 минута. Радослав Илиев заменя Георги Търтов.

88 минута. Милен Манчев на мястото на Мартин Симеонов.

90 минута. Нова отлична намеса на Конов след мощен удар на Диян Димов.

90 минута. 3 минути добавено време.