89. Алиун Бадара (Етър ВТ)

• 62мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА) асистенция - Рубен Пинто

6. Рубен Пинто (ЦСКА)

ЦСКА​ пропусна да победи Етър при гостуването си във Велико Търново в среща от XI кръг от Първа професионална лига.

Двата отбора завършиха при резултат 2:2, като армейците на два пъти повеждаха, но не успяха да задържат преднината си. Фернандо Каранга откри резултата в 30-ата минута след прецизно центриране на Станислав Манолев, но домакините успяха да изравнят само две минути по-късно. През втората част червените натиснаха своя съперник и това даде резултат. Фернандо Каранга вкара за 2:1 в 62-ата минута след хубав пробив на Рубен Пинто.

ЦСКА пропусна да победи Етър при гостуването си във Велико Търново в среща от XI кръг от Първа професионална лига.

След попадението армейците отстъпиха инициативата на домакините и опитаха да ги изненадат на контраатака. Пет минути преди края на редовното време домакините от Етър успяха да изравнят резултата. След центриране от ъглов удар Рубен Пинто отклони топката в собствената си врата и така резултатът стана 2:2.
В последните минути на срещата ЦСКА опита всичко възможно да стигне до трите точки, но червените нямаха шанс да отбележат и така, след осем поредни победи, ЦСКА не можа да спечели трите точки.