17. Анисе (ЦСКА) асистенция - Игнасио Лорес

• 79мин

22. Мартин Камбуров (ЦСКА)

7. Спас Делев (ЦСКА)

ЦСКА​ София разнищи отбора на Етър 1924 с 0:4 в мач от XXІІ-я кръг на “А” група. На стадион „Хаджи Димитър” в Сливен точни за нашите бяха Михаил Венков, Анисе, Мартин Камбуров и Спас Делев.

Срещата започна много лошо за Етър. В 25-ата секунда домакините останах с човек по-малко. След разсеяни действия в защита, вратарят Филипович фаулира грубо Спас Делев, който се измъкна зад отбраната на съперника. Реферът не се поколеба и му показа директен червен картон. Играта напусна Шайесте, за да може на негово място да се появи резервният вратар Бак. Камбуров стреля от отсъдения пряк свободен удар, но ударът му премина над напречната греда. В 9-ата минута Нджонго Присо направи страхотен пробив по лявото крило, като камерунецът стигна до самата аутлиния и върна към Мишел Платини. Бразилецът стреля, но бе блокиран, а при последвалата добавка на Камбуров топката премина покрай вратата. В 21-ата минута Апостол Попов получи травма и напусна принудително терена. Неговото място в центъра на защитата зае Венцислав Василев. В 24-ата минута добра триходова комбинация между Присо, Платини и Камбуров изведе последния на стрелкова позиция, но в последния момент Кастелана се хвърли на шпагат и блокира удара. В 32-ата минута армейците стигнаха до гол чрез Мишо Венков. Крайният бранител се включи в една атака, получи пас в наказателното поле, овладя топката и с премерен удар с десния крак прати кълбото зад вратаря. Последва слаб удар с глава на Мишел Платини след центриране на Делев от ъглов удар. В 40-ата минута Присо за пореден път надбяга защитата на Етър и върна топката към Платини. И този път бразилецът не улучи вратата. В добавеното време на първото полувреме пред футболистите на ЦСКА се откри добър шанс за гол. Анисе центрира към Платини, който от 5-6 метра стреля към вратата, но Протасевич спря топката на голлинията. Последва удар на Камбуров, но Кастелана отново бе на точното място и спря пътя на топката.

През втората част ЦСКА продължи да диктува събитията на терена и в 50-ата минута добра атака бе завършена с удар на Делев, който обаче не затрудни Бак. Минута по-късно гредата спаси Етър от попадение. Спас Делев получи подаване  в предни позиции, овладя топката и с премерен изстрел с десния крак уцели сглобката на вратата. В 54-ата минута Портасевич получи контузия и бе заменен от Николаев. Натискът на ЦСКА се засили и Нджонго Присо бе близо до гол, но ударът му отблизо не намери очертанията на вратата. Последваха нови два пропуска на Платини, който от изгодни позиции не успя да отбележи. В 67-ата минута Игнасио Лорес замени бразилеца. В 71-ата минута Анисе удвои преднината за своя отбор, след като се разписа с удар от границата на вратарското поле. Две минути след това Бак отрази много силен удар на Камбуров от пряк свободен удар. В 79-ата минута Мартин Камбуров бе съборен в наказателното поле на Етър от Кастелана и реферът посочи бялата точка. Потърпевшият бе точен от дузпата. В 81-ата минута юношата Богомил христов замени Лукас Саша в центъра на терена. Малко след това Христов стреля от воле, но ударът му премина покрай вратата. В 89-ата минута Томас Черни спаси мощен удар на Саидходжа. В последвалата атака Спас Делев оформи крайния резултат.