• 83мин

15. Йон Заболотний (Конструкторул)

• 85мин

20. Константин Мирчев (ЦСКА)

ЦСКА​ победи с 3:2 като гост молдовския Конструкторул в среща от предварителния кръг от турнира за Купата на УЕФА. Така “червените” взеха аванс преди реванша след две седмици в София и са почти сигурен участник в първия кръг.

С две попадения за българите се отличи 19-годишният Димитър Бербатов, който се разписа в 6-ата и 21-ата минутa. Талантът, който след Нова година ще играе в германския Байер, доведе резултата до 2:0, но след това армейците се отпуснаха и позволиха на домакините да изравнят. Точни за Конструкторул бяха Друта в 26-ата и Заболотни в 84-ата минутa. Победното попадение за ЦСКА бе дело на резервата Мирчев, който вкара от дузпа в 90-ата минута.
Страхотен скандал избухна след края на мача, когато бодигард на президентката на Конструкторул Елвира Ротариу извади пистолет и го размаха срещу съдийската бригада от Испания. Шефката на клуба и нейните приближени протестираха срещу рефера Фернандо Мендес, който изгони двама футболисти на домакините след почивката. През зимата съпругът на президентката Валериу, който бе шеф на клуба, бе разстрелян с автомат “Калашников”.