8. Виктор Анастасов (ЦСКА II)

• 67мин

77. Станислав Благоев (ЦСКА II)

6. Петко Панайотов (ЦСКА II)

ЦСКА II​ отстъпи с 1:2 като гост на ФК Кюстендил в пореден двубой от Югозападната Трета лига, който се игра на стадион „Осогово“ в  град Кюстендил.

До 20-тата минута възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев създадоха три чисти положения, но нямаха шанс да се разпишат. При една от атаките на два пъти гредите спасиха домакините от сигурен гол, след което кълбото излезе в аут след изстрел от близка дистанция. Последва отменен гол за младите армейци поради спорна  засада и така първата част приключи при нулево равенство.

Второто полувреме започна силно силно за червените, но противно на логиката домакините от Кюстендил първи стигнаха до попадение. Малко след него последва и втори гол, паднал след неразбирателство в нашата отбрана. В 83-ата минута Петко Панайотов се разписа с глава след изпълнение на ъглов удар и намали изоставането на своя тим.  До края младите армейци наложиха тотален натиск, но така и не успяха да стигнат до още попадения и в крайна сметка отстъпиха с 1:2 като гост на Кюстендил.