• 90+10мин

45. Владимир Гаджев (Левски)

• 90+10мин

20. Омар Косоко (ЦСКА)

ЦСКА​ спечели вечното дерби с 0:1 в 26-ия кръг на родното ни първенство.  Емил Гъргоров донесе победата на червените след точно изпълнена дузпа в 69-ата минута.

В 4-ата минута Туре бе намерен с хубав пас зад защитата, опита да прехвърли Мболи, но бе неточен. Две минути по-късно армейците отвърнаха чрез Косоко, който стреля с глава, но прати топката над вратата. В 7-ата минута Туре се строполи в наказателното поле, за да спечели дузпа. Реферът обаче не се подведе и му показа жълт картон за симулация. Последва жълт картон и за Борис Галчев, който фаулира Старокин. В 15-ата минута Милисавлевич напредна по десния фланг и центрира в наказателното поле, където Иван Стоянов остана под топката. В 18-ата минута Божинов пропусна добра възможност след като стреля анемично покрай Мболи, но Апостол Попов изби топката. Малко преди това алжирският страж спаси силен удар на Мюлдер. В 24-ата минута Гъргоров намери с чудесен пас Иван Стоянов. Той напредна и стреля силно, но прати топката над напречната греда. В 29-ата минута Борис Галчев закъсня с шпагата срещу Нунеш и бе изгонен от игра след втори жълт картон.  До края на полувремето нямаше интересни ситуации пред двамата вратари, като ще се запомни само изключително грубото влизане на Божинов в краката на Ивайло Чочев. За подсичането отзад играчът на символичните домакини получи жълт картон.

Втората част започна нервно като жълти картони получиха Белаид и Старокин. В 55-ата минута Макриев замени Бастос в състава на домакините. В 57-ата минута Ангелов реагира бурно на съдийско решение и бе санкциониран от рефера. В 61-ата минута бе направена двойна смяна в ЦСКА. Тодор Янчев и Тони Силва замениха Омар Косоко и Иван Стоянов. В 66-ата минута Валентин Илиев получи жълт картон за фаул срещу Божинов. Този картон го вади от следващия мач на армейците. В 67-ата минута след много груба грешка на Ангелов Тони Силва навлезе в наказателното поле, където бе съборен от капитана на съперника. Реферът посочи бялата точка и изгони от игра провинилия се. Емил Гъргоров застана зад топката и не сгреши – 0:1 за ЦСКА.  В 72-ата минута Райс Мболи получи жълт картон за бавене на играта. В последните минути за домакините в игра се появиха Генков и Цонев, които замениха Старокин и Божинов. В 92-ата минута Венци Василев замени Неманя Милисавлевич. В 95-ата минута Туре изрита Мболи, докато вратарят бе уловил топката. Реакцията на Мболи бе да уцели с топката в главата Туре. За тези си действия двамата получиха червени картони. Армейците вече бяха направили три смени и нямаха право на пуснат резервният вратар Колев. Така под рамката на вратата застана Апостол Попов. След края на срещата след спречкване между футболистите на двата тима Косоко и Гаджев получиха червени картони.