• 54мин

10. Тодор Колев (Левски Сф)

• 76мин

7. Христо Янев (ЦСКА)

Преди мача - червената агитка на стадиона в Подуене наброява около 3500 човека, а общото число на зрителите е около 13000.

Начало на мача - армейците бият от центъра

2-а мин. - Лусио Вагнер центрира остро топката в наказателното ни поле след пряк свободен удар отдясно на наказателното поле, близо до тъчлинията. В купа от футболисти никой не успява да достигне то топката и тя излиза в аут

4-а мин. - Емил Гъргоров отправя отличен извеждащ пас между няколко футболисти в синьо към Христо Янев, който поема топката на границата на наказателното поле, но топката му е отнета с отчаян шпагат миг преди да се устреми срещу Иванков

5-а мин. - след пробив по дясното крило домакините центрират топката по земя в наказателното поле, там Тодор Колев има възможност да стреля опасно, но ударът му минава високо над напречната греда

6-а мин. - пряк свободен удар за ЦСКА на около 35 метра от вратата на Иванков дава начало на комбинация пред пеналтерията на домакините, топката е подадена към Светослав Петров, който от около 20 метра пробва да изненада Иванков, но ударът му е слаб и попада право в ръцете на вратаря

8-а мин. - Букарев отправя много силен и точе удар от около 25 метра, влизащ право в горния ляв ъгъл на Колев, но нашият страж с блесттящ плонж успява да избие в корнер. При ъгловия удар Колев отново се намесва авторитетно и сигурно лови центрираната топка

10-а мин. - ЖК за 29.Ибрахима Гай. Грешка в халфовата линия на армейците подарява топката на играчите на домакините, трима футболисти в синьо се откъсват срещу двама защитници на ЦСКА, Ибрахима Гай е принуден да фаулира Георги Иванов, играта продължава с авантаж и в последствие прибралата се защита на армейците успява да изчисти топката. Съдията Бекяров обаче не пропуска да предупреди официално Гай след като играта е спряна

11-а мин. - Саша Симонович с глава сваля топката към Чиликов в наказателното поле на ЦСКА, той без забавяне извежда Георги Иванов, който също е в наказателното ни поле, той отправя бомбен удар, избит с блестящ рефлекс от Колев

15-а мин. - ЖК за 20.Станислав Ангелов, който в центъра на терена свали Велизар Димитров на земята, дърпайки го за фланелката

16-а мин. - нова грешка в центъра на терена позволява на Тодор Колев да се откъсне по дясното крило и да центрира по земя в наказателното поле, където Георги Иванов изпреварва Йордан Тодоров излиза сам срещу Колев и от ъгъла на вратарското поле от упор прострелва Колев, който отново блестящо парира удара

18-а мин. - ЖК за 17.Константин Головской. Топката е подадена добре към Велизар Димитров на дясното крило между трима футболисти на домакините, Димитров отлично се освобождава с финтово движение и се отправя в наказателното поле, но е грубо спрян от Головской, за което заслужено е декориран в жълто

19-а мин. - отсъденият пряк свободен удар в дясно от наказателното поле е изпълнен по земя, топката изненадващо е върната назад към Светослав Петров, който пробва далечен удар, но топката отново е отправена прекалено слабо към Иванков

24-а мин. - Емил Гъргоров открадва една топка и коженото кълбо в крака тръгва на контраатака от собствената си половина, подава добре на Христо Янев по лявото крило, който достига страничната граница на наказателното поле и опитва да върне на метър назад към Гъргоров, но пасът е пресечен от защитата на домакините

27-а мин. - Светослав Петров пробива добре през центъра на терена, отлично открива Емил Гъргоров в коридор, той се устремява към наказателното поле и има отлична възможност за изстрел, но се засуетява и позволява на преследващите го защитници да го застигнат и да му отнемат топката

32-а мин. - Велизар Димитров открадва хитро топката от Георги Иванов и я отправя към Емил Гъргоров по дясното крило, получава се опасна контраатака, Гъргоров достига наказателното поле и центрира отлично към другия фланг, където топката идва отлично за воллето на Христо Янев, но Янев не успява да я уцели

33-а мин. - ЖК за капитана ни 5.Тодор Янчев за нарушение срещу Саша Симонович в центъра на терена

34-а мин. - Головской фаулира Евгени Йорданов, но топката продължава пътя си и попада в Янев, който се откъсва по лявото крило и има отлична възможност за пробив, но съдията Бекяров свири нарушение и спира добрата възможност за атака

35-а мин. - Ибрахима Гай е грубо повален на земята от Симонович, но Бекяров отсъжда само нарушение, без да покаже картон на играча на домакините. Гай реагира остро на ситуацията, но и той се разминава с официалното предупреждение

37-а мин. - Велизар Димитров е ударен в лицето докато топката е в друга част на терена. След като топката е изчистена, Димитров е изнесен на носилка, където му се оказва лекарска помощ, след което отново влиза в игра

39-а мин. - Евгени Йорданов сваля една центрирана отляво топка добре към Емил Гъргоров пред наказателното поле на домакините, Гъргоров веднага опитва изненадващ удар, но топката минава на няколко метра в аут

40-а мин. - Стоян Колев излиза до границата на наказателното си поле в опит да пресече висока центрирана топка, намесва се неуспешно и топката остава в мелле от играчи на границата на полето, в крайна сметка обаче защитата на армейците изчиства топката

41-а мин. - нов опит за изненадващ удар от далечно разстояние опитва Велизар Димитров, който среща отбита топка от защитник на домакините и отправя веднага бомбен удар, минал опасно близо до вратата на Иванков

43-а мин. - Ибрахима Гай и Георги Иванов влизат в единоборство, в което Гай фаулира нападателя на домакините, Иванов се опитва да ритне защитника ни и по случайност не го уцелва. Бекяров избира да остави ситуацията без последствия

45-а мин. - Симонович отправя опасен удар по земя фронтално срещу Колев от границата на наказателното поле, вратарят ни обаче е пласиран добре и улавя топката

1 минута продължение

Край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - няма промени в съставите

47-а мин. - от пряк свободен удар до левия ъгъл на наказателното поле на домакините Христо Янев опитва пряк обстрел, но топката се отбива от тялото на Топузаков и излиза в тъч. След него топката попада в Томаш, който центрира добре по земя, а в настъпилото разбъркване защитник на домакините чисти в ъглов удар, който не носи никаква опасност за вратата на Иванков

51-а мин. - ЖК за 10.Тодор Колев, който симулира пред наказателното поле на армейците

53-а мин. - ГОООООЛ за ЦСКА! Голмайстор Емил Гъргоров! Велизар Димитров перфектно изпълни един пряк свободен удар близо до левия ъгъл на наказателното поле като копва топката зад стената към Томаш, той центрира веднага в малкото наказтелно поле, там Гъргоров сред трима футболисти в синьо промуши топката между тях и вратаря Иванков в мрежата

54-а мин. - ответен гол за домакините: 1:1 Тодор Колев е голмайсторът. Мартин Станков центрира добре една топка от дясното крило, там на точката на дузпата Тодор Колев успява да надскочи Жоао Карлос и с параболичен ъгъл с глава в обратния ъгъл прави Стоян Колев безпомощен и изравнява резултата

60-а мин. - ЖК за 23.Мартин Станков от домакините и за 7.Христо Янев от ЦСКА заради конфликт между двамата далеч от топката

61-а мин. - при двама футбоилисти на ЦСКА, лежащи в центъра на терена реферът Бекяров не спира играта и прави това едва за да отсъди нарушение в полза на домакините

62-а мин. - първа смяна при домакините: на мястото на 20.Станислав Ангелов влиза 21.Димитър Телкийски

63-а мин. - Симонович извежда двама футболисти на домакините сами срещу Колев в наказателното поле на армейците, там обаче Колев изпреварва изненаданите футболисти на домакините и хваща топката

64-а мин. - ЖК за 8.Велизар Димитров, който спира дълъг пробив на Георги Иванов по лявото крило с цената на нарушение

66-а мин. - Янев отлично извежда Евгени Йорданов по ляото крило зад защитата на домакините, атаката обаче е спряна със засада

67-а мин. - първа смяна и за ЦСКА - на мястото на 8.Велизар Димитров влиза 77.Алтин Хаджи

70-а мин. - след отсъден тъч Георги Иванов реагира изключително грубо срещу Бекяров, но съдията го предупреждава само устно

70-а мин. - втора смяна за домакините: на мястото на 23.Мартин Станков влиза 26.Омониго Темиле

71-а мин. - Георги Иванов зверски удря с десния си лакът Ибрахима Гай право в лицето и така остава защитикът ни неподвижен да лежи на тревата, играта продължава и домакините са на косъм от това да отбележат гол от продължилата атака. Съдията Бекяров не отсъжда дори и нарушение, а футболистите на армейците се скупчват около съдията, докато Иванов със самочувствие се разхожда по терена

76-а мин. - Емил Гъргоров насочва технично топката към горния ляв ъгъл на вратата на Иванков от пряк свободен удар на около 25 метра от вратата на домакините, но Иванков с лекота улавя

76-а мин. - втори жълт и автоматично ЧК за 7.Христо Янев за безмислено нарушение срещу Тодор Колев

80-а мин. - последна смяна за домакините - на мястото на 19.Георги Чиликов влиза 99.Ниогу Демба-Нирен

82-а мин. - втора смяна за ЦСКА: на мястото на 19.Евгени Йорданов влиза 2.Георги Антонов

84-а мин. - Александър Станков извършва последна смяна - на мястото на 29.Ибрахима Гай влиза 3.Йордан Върбанов

89-а мин. - след изпълнение на ъглов удар Йордан Тодоров прави непростима грешка и вместо да изчисти прехвърля топката към вратата на ЦСКА, Демба-Нирен от 1 метър бутва топката леко към Колев и той успява да я улови под носа на Тодор Колев

90-а мин. - Колев отбива опасно една топка - настъпва мелле, в което Георги Иванов отново се проявява като рита вратаря ни в опита си да вземе топката, в крайна сметка опасността е преодоляна, а междувременно Бекяров отсъжда и фаул срещу Колев

90-а мин. - три минути продължение

90+2 мин. - ЖК за 90.Георги Иванов, който продължава да преоткрива нови хоризонти на простащината като след нарушение на Демба-Нирен прави опит да напсува целия отбор на ЦСКА и съдията Бекяров за рекордно време, докато се опитва да малтретира падналия на земята Александър Томаш.

90+3 мин. - ЖК за 12.Стоян Колев за забавяне на играта

90+3 мин. - край на мача