19. Иван Турицов (ЦСКА)

Във 2-та минута опит за центриране на Петрис излиза в аут.

В 6-та минута Уелтън пробва да изведе Кръстев, но Бусато излиза и лови.

В 8-та минута Краев стреля от дистанция над вратата.

В 10-та минута атака отляво стига до Попов, той на Роналдо, удар, но Бусато избива.

В 13-та минута Кръстев с остър пас, след неотсъдено нарушение срещу де Нойер, Кох чисти.

В 16-та минута Попов пробива отляво, центрира, Матей вади в корнер.

В 17-та минута бърза контраатака на армейците, Гарсес отдясно подава към Туфегджич, който бие, но Андреев спасява, Кордоба избива топката в тялото на вратаря и тя влиза във вратата.

В 19-та минута ВАР се намесва и отменя попадението заради засада на Туфегджич.

В 29-та минута центриране от пряк свободен на Вион, Юга с глава връща назад, Линдсет с прекрасно воле от странична ножица разтрира страничната греда.

В 30-та минута Уелтън изпреварва Бусато след рикошет, но острият му пас не е засечен от Роналдо.

В 35-та минута Миланов пробва да изведен Попов, но Бусато хваща сигурно.

В 36-та минута Гарсес отляво се бори и центрира към Бамба, ван дер Каап чисти в ъглов удар. В същата минута Линдсет краде топка и дава пас остро, защитник избива.

В 41-та минута силен, но неточен удар отдалеч на Юга много над вратата.

В 51-та минута задържане с ръка в наказателното поле на Бамба от ван дер Каап, съдията и ВАР нямат смелост за дузпа.

В 52-та минута жълти картони за Миланов и Юга за протести.

В 56-та минута жълт картон за Краев за задържане на Туфегджич.

В 63-та минута играта е прекъсната заради димки.

В 66-та минута играта е подновена.

В 69-та минута Попов стреля от пряк свободен, Бусато избива в корнер.

В 70-та минута Кордоба шутира, но е блокиран. В същата минута де Нойер центрира отдясно, Бамба с глава в аут.

В 72-та минута удар на Попов е блокиран от Линдсет.

В 73-та минута грешка на Юга дава възможност на Стефанов да бие, но Юга го блокира - корнер.

В 74-та минута Попов с пас към Стефанов, Бусато излиза и лови. В същата минута жълт картон за де Нойер за задържане на Роналдо.

В 78-та минута Стефанов влиза в центъра след пас на Попов, грешка на де Нойер и Кох, които се сблъскват, топката стига до Стефанов, който открива резултата за 1:0.

В 80-та минута ВАР потвърждава попадението, въпреки че останаха съмнения за игра на Попов и засада. В същата минута Гарсес е изведен отляво от Юга, но не успява да преодолее защитата, Андреев лови.

В 81-та минута Роналдо надбягва защитата отдясно след рикошет, намира Уелтън отляво и той покачва резултата на 2:0 със силен шут.

В 84-та минута нов рикошет извежда Уелтън, ударът му е блокиран. В същата минута шут на Попов в ръцете на Бусато.

В 88-та минута жълт картон за Турицов за удар с лакът в лицето на Уелтън.

В 89-та минута ВАР разглежда за червен картон.

В 90-та минута жълтият картон за Турицов е заменен с червен.

В 90+5-та минута Морено е изведен от Линдсет, Петрис го спира с ръка, но Морено бие, топката се удря в Андреев и е взета от Петрис.

В 90+7-та минута Кох избива топката с крак пред нападател също с вдигнат крак, съдията дава пресилен жълт картон.