• сл.кр.

7. Мамади Сидибе (ЦСКА)

• сл.кр.

2. Дъстли Мюлдер (Левски)

ЦСКА​ отпадна от турнира за Купата на България след като в реванша от 1/8 финалите отстъпи с 6:7 от Левски.

В началните минути на двубоя ЦСКА имаше две положения за гл. в 12-та минута хубав удар на Ивайло Чочев от дистанция бе избит с мъка от стража на домакините. След центриране от ъглов удар пък оставеният непокрит Венци Василев не успя да насочи топката във вратата. В 24-та минута Марто Петров центрира от фаул в наказателното поле на съперника, където Джаксън Менди стреля с глава, но вратарят изби в корнер. В 32-та минута Неманя Милисавлевич нахлу в наказателното поле и стреля, но след рикошет топката излезе в ъглов удар. Марсиньо изпълни корнера, Менди стреля с глава и след рикошет в бранител топката облиза лявата греда. След изпълнението на поредния корнер Венци Василев с глава прати топката в ръцете на вратаря.

В 51-та минута Милисавлевич стреля от границата на наказателното поле, но топката мина над напречната греда. В 54-та минута главният рефер не отсъди дузпа за ЦСКА, след като удар на Милисавлевич бе спрян с ръка от Макриев в наказателното поле. В 61-та минута в състава на ЦСКА бе направена смяна като Мартин Петров отстъпи мястото си на Омар Косоко. В 67-та минута Марсиньо бе изведен сам срещу вратаря, но се засуети и притичал защитник му изби топката. В 73-та минута плътен удар по земя на Емил Гъргоров бе спасен със сетни усилия от вратаря.  В 84-та минута Райс Мболи демонстрира рефлекс и спаси далечен удар към своята врата.

След като в редовото време срещата завърши 0:0, трябваше да бъда изиграни две продължения от по 15 минути. В добавеното време гол не падна и така се стигна до изпълнение на дузпи. Там съперника се оказа по-точен.