22. Нуно Реиш (Левски)

• 86мин

10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Живко Миланов

Срещата започна при облачно време и температура от 19 градуса.

В първите минути на мача по-активния отбор бе Левски и във 2-та минута след опасно центриране на Горанов, Чорбаджийски изби топката, а Черниаускас я извади в корнер над вратата.

След корнера в 3-та минута отново Черниаускас изби топката, създаде се разбъркване и последва балонен удар на Левски.

В 8-та минута след нов корнер на Левски Нуно Рейш удари опасно с глава, но отново стражът на армейците се намеси.

В 10-та минута Енрике Рафаел бе задържан в наказателното поле, но дузпа не последва.

Само минута по-късно ново нарушение на Тиам срещу Малинов не бе свирено.

Първата опасна атака за червените дойде в 13-та минута, но Жоржиньо би встрани от вратата.

В 14-та минута Паулиньо бе фаулиран извън наказателното поле от Пинто, но съдията не видя и това.

В 24-та минута и Юруков би супер неточно над вратата.

В 26-та минута ново недадено нарушение срещу Жоржиньо позволи опасна атака за Левски, но Чорбаджийски се намеси брилянтно срещу Костов.

И Соу нанесе силен и неточен удар над вратата в 29-та минута.

В 33-та минута съдията спести жълт картон на Нуно Рейш за фаул в гръб с крак и задържане едновременно срещу Соу.

В 35-та минута от пряк свободен удар и Тиаго нанесе силен удар над вратата.

Само минута след това Горанов даде чудесен пас към Юруков, той стреля високо над вратата.

Отлично спасяване на Черниаускас след далечен опасен удар на Мариани в 37-та минута.

В 38-та минута супер странно нарушение на Жоржиньо спря много опасна контра на ЦСКА.

Нов далечен удар на футболистите на Левски, този път на Иванов, бе спасен уверено от Черниаускас в 39-та минута.

В 40-та минута Горанов наруши правилата срещу Енрике, съдията подмина и този фаул.

В 46-та минута Паулиньо влезе извънредно грубо в краката на Турицов и го контузи, но странно защо не получи жълт картон.

Второто полувреме започна с по-активна игра на армейците и в 50-та минута Малинов би опасно покрай вратата.

В 53-та минута и Костов стреля високо над вратата.

В 54-та минута Миланов извърши грубо нарушение за жълт картон, отново спестен.

Криминално решение на съдията в 55-та минута след като не даде кристална дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Унтонджи, вместо това Малинов получи жълт картон за протести.

Изненадващ удар на Енрике от границата на наказателното поле се спря в тялото на Михайлов в 62-та минута, топката бе избита.

Нарушение на Мариани за жълт картон за фаул срещу Пинто, което съдията подмина, след което и Нуно Томаш бе за жълт картон срещу Костов и той бе подминат в 63-та минута.

В рамките на една минута, 68-та, двама футболисти на Левски бяха за жълт картон, първи беше Тиам, а след него и Горанов.

В 70-та минута след изпълнение на пряк свободен удар Тиаго би силно, топката се отклони от стената и спря в мрежата на Михайлов – 0:1 за ЦСКА.

Между 74-та и 75-та минути много активна игра на двата отбор, след като ЦСКА веднъж и Левски на два пъти играха опасно, но до удари не се стигна.

В 78-та минута Тиаго се оказваше сам срещу Михайлов, ако съдията бе пуснал авантаж, но това се оказа сложно решение за официалното лице.

Опасно центриране на Левски от пряк свободен удар бе избито с глава от Чорбаджийски и мина опасно близо до гредата, но иначе зад червения защитник дебнеше Божинов в 81-та минута.

Само минута по-късно Горанов извърши нарушение, след което обиждаше и ръкомахаше към съдията, но жълт картон не последва.

В 85-та минута втори жълт картон бе спестен на Миланов за грубо нарушение.

В 86-та минута Тиаго центрира от пряк свободен удар до корнера остра топка на първата греда, Нуно Томаш я пропусна триково и Евандро от близо разстреля вратата на Левски София за 0:2.

В последната 90-та минута нарисуван жълт картон на Райнов бе подминат от съдията.