9. Дюкенс Назон (ЦСКА)

• 79мин

19. Иван Турицов (ЦСКА)

23. Сонко Сундберг (Левски)

Във 2-та минута Андреев улови топката извън наказателното поле, но съдията мълчи?!

В 4-та минута Рикардиньо със слаб удар в ръцете на Бусато.

В 8-та минута Шагоян с пробив отляво, но не успява да центрира добре.

В 10-та минута изстрел на Шагоян от дистанция много над вратата.

В 15-та минута Хайнц пробва удар, рикошет, топката стига до Назон, който от малък ъгъл стреля в аут.

В 20-та минута спестен жълт картон за Чандъров за остро влизане в Юга?!

В 22-та минута Шагоян нахлува, забавя се, бие и е блокиран, Шопов извежда Хайнц отлично, той пуска покрай Андреев, но топката се спира в страничния стълб.

В 29-та минута Хайнц отправя внезапен удар след чистене от корнер, топката е избита от Андреев в ъглов удар.

В 32-та минута неточен шут на Уелтън след пас на Попов. В същата минута Кареасо е изведен от Назон, но бие над вратата.

В 34-та минута Кареасо надиграва Цунами и търси Назон, Сундберг чисти пред него.

В 35-та минута хвърляне на тъч на Вион в пеналтерията, Хайнц с глава вкарва за 0:1.

В 38-та минута жълт картон за Капланович за реакция.

В 39-та минута Попов с неточен изстрел от пряк свободен, много над вратата.

В 40-та минута Кареасо получава от Хайнц, бие, но е блокиран от Каап, претенции за игра с ръка в пеналта, абсолютен факт?!

В 42-та минута Кареасо получава и играе, но отново ръка на Краев, скандално, нова недадена дузпа за армейците?!

В 45+1-та минута играта е спряна заради сблъсък на сини фенове с полицията.

В 45+2-та минута играта е подновена. В същата минута Уелтън с неточен удар в аут.

В 48-та минута Хайнц извежда Назон, който е спрян от Андреев, но има и засада.

В 50-та минута Сундберг спира Назон след пас на Хайнц. В същата минута пиротехническо шоу в Сектор Г, играта е спряна.

В 58-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Кръстев.

В 59-та минута жълт картон за Назон за близко заставане до топката при изпълнение на фаул.

В 61-та минута Андреев излиза да избие едно изчистване на Юга, но прави груба грешка и подарява топката на Назон, който останал сам срещу вратата покачва на 0:2.

В 63-та минута жълт картон за Вион.

В 69-та минута спестен жълт картон за Краев за фаул срещу Юга?!

В 71-та минута Хайнц центрира от пряк свободен, Чарлз я докосва с глава.

В 72-та минута жълт картон за Сундберг за хвърляне срещу Чарлз.

В 74-та минута Чарлз нахлува и стреля в гредата и аут, Шагоян и Шопов бяха в прекрасни позиции.

В 75-та минута Хайнц в прекрасна позиция подава лошо, Андреев избива, след това Юга на Жеферсон, който бие в Юга.

В 77-та минута Кръстев трудно и щастливо преминава покрай Юга и Петров, но Бусато лови. В същата минута и Пекович получава жълт картон.

В 78-та минута Кръстев е изведен и бие, но Петров го блокира - корнер.

В 79-та минута Турицов е изхвърлен от Сундберг, след което го блъска, за което получава директен червен картон.

В 80-та минута втори жълт и червен картон за Сундберг, а Бусато с жълт за реакция.

В 83-та минута Петрис блъска излизащия Турицов, но не получава жълт картон?!

В 85-та минута Краев със силен удар отдалеч в аут.

В 87-та минута Цунами с пас към Петков, който стреля с глава, но Бусато спасява.

В 88-та минута Хайнц с пас отдясно, Чарлз хитро пропуска, Бамба иска да бие, но Петрис играе добре, Андреев лови.

В 90-та минута слаб удар на Хайнц, рикошет и ъглов удар.

В 90+1-та минута Чарлз бие в ръцете на Андреев.