Калоян Петков
    46′
  • 17мин

7. Марк-Емилио Папазов (ЦСКА II)

ЦСКА II​ победи Левски II с 1:0 като гост в мач от Югозападната Трета лига, който се игра на стадион „Георги Аспарухов“.

През първото полувреме младите армейци бяха по-добрият отбор на терена като владееха повече топката и  контролираха двубоя. В 17-ата минута Марк-Емилио Папазов откри резултата, след като овладя пас от дълбочина, надбяга защитата на сините и хладнокръвно преодоля бившия страж на Фиорентина Иван Андонов, разписвайки се за 1:0. По този начин червените се оттеглиха на почивка с гол аванс.

През второто полувреме играта се водеше основно в центъра като имаше малко интересни ситуации пред двете врати. Най-чистото положение се откри пред голмайстора Папазов, като ситуацията бе идентична на тази при гола - крилото излезе сам срещу Андонов, но този път опита прехвърлящ удар, който кацна на напречната греда. По този начин момчетата на старши треньора Стамен Белчев заслужено победиха вечния си съперник от Левски с 1:0 като гост.