22. Зоран Цветкович (Локо Мз)

• 77мин

• 90+2мин

Край на мача.

91′ Отново домакините стигат до равенство в срещата с втори гол на Саша Симонович.

90′ 3 минути добавено време.

90′ Йордан Тодоров излиза сам срещу вратаря, но стреля право в ръцете на Левашки.

82′ Тодор Янчев излиза сам срещу вратаря,подава към Евгени Йорданов, който се разминава с топката на няколко метра от опразнената врата.

81′ последна трета смяна в отбора на домакините. На мястото на 3. Давид Да Силва влиза 17. Цветомир Ангелов.

81′ Смяна в отбора на ЦСКА. На мястото на фелипе Да Коща влиза Ели Маркес.

80′ Тодор Янчев подава за Евгени Йорданов на точката на дузпата,който е сам срещу вратаря, но той стреля над напречната греда.

77′ Контузията на Владимир Манчев явно е сериозна и той е принудително заменен от Евгени Йорданов.

76′ Гол за ЦСКА!!!!! Зад бялата точка застана Йордан Тодоров, който отбелязва безапелационно и дава отново преднина за армейците.

75′ Дузпа за ЦСКА!Владо Манчев излезе сам срещу вратаря и бе фаулиран,поради което се наложи да напусне принудитлено терена. Това доведе и до втори жълт, впоследствие червен картон за 22. Зоран Цветкович.

72′ Отборът на домакините изравнява резултата.

70′ Центирране на Да Коща отляво и Котев с глава стреля на метър встрани от лявата странична греда.

69′ Смяна в отбора на ЦСКА.Излиза Викторс Морозс, Влиза Николай Чипев

66′ Фелипе Да Коща стреля от около 30-ина метра, но за пореден път Левашки спасява.

62′ Смяна в отбора на домакините. Излиза капитанът Пажин, на негово място 77. Фалусто Лоренцо.

58′ Гол за ЦСКА!!!!!Владимир Манчев центрира отдясно и Йордан Тодоров,който е оставен непокрит,от няколко метра разстрелва вратаря.

54′ Първа възможност за ЦСКА. Маркиньос центрира в наказателното поле към Морозс, който е изпреварен от защитник на Локомотив (Мездра).

52′ Владимир Манчев е изведен сам срещу вратаря, засуети се и пропуска.

49′ Второто полувреме започна с натиск на домакините.

Начало на второто полувреме.

Извършена е смяна в отбора на домакините на полувремето. На мястото на Георги Каранейчев влиза Страти Илиев.

Край на първото полувреме.

44′ Една минута добавено време.

43′ Владимир Манчев е изведен сам срещу вратаря, но вместо да стреля реши да подава към Йордан Тодоров, който прати топката в ръцете на вратаря.

38′ Владимир Манчев е изведен отдясно, но стреля право в ръцете на вратаря.

35′ Фелипе Да Коща е изведен сам срещу Левашки, но в последния момент топката е избита в ъглов удар.

34′ Трети жълт картон в срещата. Получава го Иван Иванов за нарушение в центъра на терена.

32′ Жълт картон за фелипе Да Коща за спречкване с противников състезател.

31′ Поредна добра изява на Фелипе да Коща, който преминава през двама играчи на домакините и отправя опасен удар, който прелита покрай лявата греда.

28′ Поредно центриране в наказателното поле на Локомотив (Мездра) от фаул, но отново защитата на домакините печели въздушния двубой.

23′ Маркиньос изпълнява ъглов удар. Машадо отклонява топката към непокритите Иван Иванов и Морозс, но отново Левашки избива.

22′ Маркиньос прави самостоятелен пробив отляво,отправя мощен удар, но Левашки избива топката.

21′ Маркиньос центрира от пряк свободен удар, но топката е избита в ъглов удар.

18′ Центриране на Маркиньос на границата на наказателното поле от пряк свободен удар, но отново вратарят на домакините избива топката.

15′ Центирране от пряк свободен удар на Маркиньос, но отново вратарят Левашки скача най-високо и боксира.

14′ Йордан Тодоров излиза сам срещу вратаря Левашки, но стреля извън рамките на вратата.

13′ Фелипе Да Коща изпълнява пряк свободен удар от 30 метра, но стреля право в ръцете на вратаря.

10′ Тодор Янчев извежда Владо Манчев сам срещу вратаря, но Левашки е по-бърз.

8′ Фелипе Да Коща центрира от пряк свободен удар в наказателното поле на домакините, но в настъпилото меле никой от ЦСКА не успява да изпрати топката в мрежата.

6′ Кирил Котев с глава праща топката в мрежата, но съдията отменя гола заради нарушение.

4′ Първи жълт картон в срещата. Получава го 22. Зоран Цветкович за нарушение срещу Маркиньос в центъра на терена.

Начало на мача. ЦСКА ще атакува надясно от централната трибуна.