• 8
    58′
  • 7мин

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

Начало: играта от центъра започва тимът на армейците и те нападат наляво през първото полувреме

На стадиона има около 6500 зрители

3' - първо опасно положение на домакините. След пробив по дясното крило и силно центриране, Марчо Дафчев стреля високо над вратата

7' - ГОООЛ за ЦСКА! Евгени Йорданов! След остро и точно центриране на Христо Янев пред вратата на близката греда, вратарят избива с две ръце, но топката се отблъсква към тялото на Евгени Йорданов и той бележи

11' - Тиаго Силва опитва пробив по лявото крило, но е избутан от противник, топката обаче продължава напред и намира Евгени Йорданов. Той решава директно да бие, но вратарят избива в корнер

16' - Тиаго Силва е фаулиран по лявото крило близо до тъчлинията в половината на домакините, Христо Янев стреля в десния горен край на вратата, като максимално затруднява Голубович

18' - първи ЖК в мача - на Валентин Илиев за нарушение на 15 метра пред наказателното поле на армейците

20' - Муджири получава добра топка пред наказателното поле и опитва силен шут, топката минава много близо до гредата

25' - ЖК и за играч на Локомотив, получава го 13.Юлиян Петков за грубо нарушение срещу Линдпере

29' - ЖК и за 10.Амиран Муджири за две поредни нарушения в играта

32' - Марчо Дафчев прави нарушение на 5 метра пред наказателното поле срещу Янев, Христо Янев се готви да изпълни, но стената се подмества напред и Христо спира, последва изритване на топката от играч от стената и за разиграването ЖК получава 14.Саша Антунович. Ударът на Христо Янев след това минава високо над гредата

37' - през последните пет минути няма много футбол, а двата тима са прекалено нервни и по терена преобладават единоборствата

38' - при поредния нервен сблъсък, Ибрахима Гай е фаулиран, но реагира бурно и получава ЖК

40' - наш играч е повален вътре в наказателното поле, но съдията, вместо да покаже дузпа, отсъжда фаул на границата му. Изпълнява го Христо Янев, но високо над гредата

42' - първа смяна в ЦСКА : излиза 29.Гай, на негово място в игра е 15.Беноа Кое

45' - две минути добавено време

45+2'- отменен гол за ЦСКА!!! Христо Янев изпълнява два последователни корнера, като при втория топката попада на главата на 14.Валентин Илиев и той реализира красив гол! Съдията, обаче, вижда някакво нарушение и отсъжда фаул...

45+3' - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - без смени в отборите

49' - Йордан Тодоров по дясното крило успява да комбинира с Беноа Кое, Кое силно бие към вратата, но е блокиран от противников играч

55' - Амиран Муджири извежда по дясното крило Йордан Тодоров, той успява да овладее и пуска на връхлитащия Евгени Йорданов, който стреля, но вратарят отразява

57' - Муджири е изведен добре от наказателното поле сам срещу вратаря по диагонала, стреля силно и нервно и не успява

58' - първа смяна и при домакините: излиза 16.Христо Коилов, в игра влиза 8.Дончо Донев

59' - втора смяна и при армейците: излиза 19.Евгени Йорданов, в игра е 24.Костадин Хазуров

61' - ЖК за 18.Калоян Караджинов за нарушение срещу Беноа Кое

62' - Хрсто Янев получава топка пред наказателното поле, стреля мълниеносно, но вратарят избива в корнер

67' - Хазуров се оказва очи в очи с вратаря, но не успява да отиграе адекватно и вратарят го изпреварва

68' - Христо Янев центрира по дясното крило технично в наказателното поле близо до далечната греда, там посреща Линдпере, но не успява да овладее топката

69' - втора смяна при домакините: излиза 14.Саша Антунович, влиза 23.Борис Кондев

76' - последна смяна при армейците: излиза 10.Амиран Муджири, в игра е 20.Йордан Юруков

78' - след поредица от рикошети, топката достига до Йордан Тодоров, той бие, но далеч от гредата

81' - последна смяна и при домакините: излиза 18.Калоян Караджинов, в игра влиза 15.Ивайло Цветков

86' - много борба пада по терена в последните минути и играта е твърде груба. Христо Янев е фаулиран току-що на тъчлинията. След изпълненото центриране съдията отсъжда засада. В борба за топката сблъскват лошо глави Забавник и Караджинов и им се оказва медицинска помощ

90' - ЖК за Йордан Тодоров за тактическо нарушение в половината на армейците

90' - 3 минути продължение

90+3' - край на мача