11. Владислав Романов (Локо Сф)

• 87мин

Напуснал без смяна

5. Марко Ранджелович (Локо Сф)

ЦСКА​ претърпя поражение с 0:2 от отбора на Локомотив София при подновяването на шампионата. Момчетата на Стойчо Младенов завършиха мача в намален състав след като червени картони получиха Луис Соарес и Апостол Попов. Попаденията за домакините отбелязаха Преслав Йорданов и Владислав Романов.

Още в самото начало на срещата домакините имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Марин Оршулич в собственото си наказателно поле, реферът обаче категорично посочи играта да продължи и че наказателен удар няма да бъде отсъден. В 11-ата минута Луис Соарес падна леко в наказателното поле на Локомотив, но съдията отново не посочи бялата точка. Три минути след това Том центрира към Ливраменто, но защитник в бяло изби топката. В 28-ата минута Романов направи добър рейд по десния фланг на атаката и пусна остро топката по земя към влизащия на скорост Том. Бразилецът обаче бе неточен и прати топката покрай лявата греда. В 30-ата минута Тони Силва опита да намери с центриране Луис Соарес в наказателното поле, но Митрев бе по-бърз и улови топката пред погледа на Соарес. В 32-ата минута Том получи жълт картон за фаул пред наказателното поле. Маркиньос изпълни прекия свободен удар по земя, като не затрудни стража на Локо. В 34-ата минута Жуан Фелипе се възползва от груба грешка на Бранеков и му отне топката, навлезе в наказателното поле, където Трифонов се намеси решително и изчисти в ъглов удар. В 36-ата минута Митрев получи официално предупреждение за оспорване на съдийско решение. В 41-ата минута Луис Соарес при спряна игра бутна Тодоров и реферът му показа директен червен картон. След разправиите в тази ситуация жълти картони получиха Йорданов и Тончи Кукоч, който малко след това отстъпи мястото си на Апостол Попов.

На полувремето в състава на Локомотив бе направена една промяна, като Ливраменто бе заменен от Емил Гъргоров. В 51-ата минута Маркиньо допусна Генов да премина леко покрай него, което принуди Апостол Попов да го фаулира и получи жълт картон. В 53-ата минута Гъргоров хитро пусна топката по земя към Трифонов, който обаче стреля много слабо. Кълбото отиде в Ранджелович, но и той не се справи добре и прати топката в аут. В 55-ата минута центриране по конец на Гъргоров намери оставения непокрит Йорданов, който с глава матира Дивиш. В 57-ата минута Неманя Милисавлевич замени Стивън Сънди. Малко след това Венци Василев получи жълт картон. В 62-ата минута Жуан Фелипе намери Милисавлевич, който стреля в тялото на Митрев, топката стигна до Тони Силва, но той бе блокиран от защитник. В 63-ата минута Милисавлевич получи жълт картон след опит за симулация в наказателното поле на Локомотив. В 66-ата минута в жълто бе декориран и Румен Трифонов. В 70-ата минута Тони Силва със самостоятелен пробив навърза трима защитници на домакините, но Митрев му изби топката в последния момент. В 72-ата минута португалецът отстъпи мястото си на Стефан Николич. В 80-ата минута втори жълт и съответно червен картон получи Апостол Попов, след като наруши правилата срещу Генов. В 81-ата минута Дивиш спаси опасен удар с глава на Бранеков. В 83-ата минута обаче стражът на армейците нямаше какво да направи, когато на празна врата Романов отбеляза втори гол за своя отбор. До края на мача жълти картони получиха Оршулич и Йорданов.