• 29мин

14. Димитър Илиев (Локо Сф)

• 73мин

45. Григор Долапчиев (ЦСКА) асистенция - Спас Делев

ЦСКА​ отстъпи с 2:1 на Локомотив София в мач от последния кръг на шампионата. Локомотив се спасиха от изпадане благодарение на головете на Искрен Писаров и Димитър Илиев преди почивката.

7-ата минута Локовотив откри резултата, след като Даниел Пеев центрира от десния фланг, а Искрен Писаров се вклини между Венцислав Василев и Васил Попов и с глава преодоля Божидар Стойчев.

В 29-тата минута Армейците получиха втори гол. Маркиньос вдигна топката почти от ъгловото флагче, а двама футоблисти на ЦСКА се сблъскаха и позволиха на Димитър Илиев с глава да мушне топката под плонжа на Стойчев.

Секунди след втория гол Крачунов получи травма в десния крак. Това доведе до влизането на Божидар Чорбаджийски, за когото това бе официален дебют в А група.

Надеждата на ЦСКА за нещо повече от загуба се върна в 73-ата минута, когато Спас Делев бе изведен в наказателното поле, където се обърна и между трима бранители намери връхлитащия Григор Долапчиев. Влезлият на смяна футболист без проблем реализира първия си гол на ниво А група.