16. Лукас Салинас (Локо Пд)

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА)

• 90+5мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Ахмед Ахмедов

Във 2-та минута Алмейда подарява топката на Соу опитвайки да я върне на Масоеро с глава, Соу напредва и стреля в ръцете на Луков, в същата минута нов удар на Малинов е избит в корнер. От него центриране на Тиаго и удар с глава на Гълъбов в аут над вратата.

В 5-та минута слаб удар на Енрике от дистанция - блокиран.

В 11-та минута хубав удар на Салинас без подготовка встрани от вратата. В същата минута спестен жълт картон за Салинас за фаул срещу Малинов.

В 13-та минута хубав пас на Мазику към Соу, той отляво на Енрике, но защитник изпреварва бразилеца.

В 15-та минута Салинас е изведен отляво, но Бусато излиза и лови.

В 20-та минута Малинов подава на Соу в наказателното поле, но той се засуетява. В същата минута прекрасен удар на Тиаго от дистанция, топката се удря в напречната греда, след което се отбива в гърба на Луков, но за щастие не влиза във вратата и Луков я лови.

В 25-та минута хубав пас на Енрике, но и Соу и Евандро не стигат до нея за малко.

В 28-та минута продължителен рейд на Салинас завършва с удар - спасяване на Бусато и корнер.

В 32-та минута Малембана с оптимистичен и слаб удар в аут.

В 34-та минута жълт картон за Жеферсон за вдигнат крак срещу Николаев.

В 35-та минута удар на Салинас от пряк свободен близко до гредата.

В 37-та минута жълт картон за Гълъбов.

В 38-та минута жълт картон за Пулиезе за фаул срещу Тиаго.

В 41-та минута жълт картон за Николаев за фаул срещу Енрике. След изпълнението от пряк свободния пас на Тиаго в ръцете на Луков.

В 45+1-та минута удар от дистанция на Малинов е блокиран - корнер. В същата минута Енрике на Мазику , той връща на Малинов и следва удар над вратата.

В 49-та минута след пас в наказателното поле Евандро се опитва да овладее топката, но защитата се справя, след това и Тиаго отново бие над вратата.

В 55-та минута нов удар на Тиаго от дистанция, пак за малко в аут.

В 58-та минута след пас на Малинов отдясно, Евандро пробва удар, но Акиниеми блокира с тяло.

В 61-та минута невероятна грешка на Занев, пробва да върне на Бусато, но Салинас краде топката и я вкарва със силен шут за 1:0.

В 63-та минута пробив отляво и пас, Малонга бие, топката се отбива в Занев и излиза в корнер, претенции за игра с ръка, но ръката му наистина е свита и прибрана зад гърба.

В 65-та минута нов опит на Малинов отблизо с удар минал на сантиметри над гредата.

В 68-та минута директен удар от пряк свободен на Тиаго минава близо до гредата.

В 70-та минута жълт картон на Акиниеми за фаул срещу Евандро.

В 78-та минута дузпа за ЦСКА след като Витанов влиза остро срещу Малинов и го спъва в наказателното поле.

В 79-та минута жълт картон за Акрапович за протести.

В 80-та минута зад топката застава Тиаго и със силен удар вляво полувисоко възстановява равенството - 1:1.

В 87-та минута Малонга е изведен с пас и дава на Салинас, който вкарва, но и двамата са в засада в момента на паса.

В 90-та минута Джеси за малко не извежда отлично Тиаго - аут.

В 90+1-та минута от пряк свободен Тиаго стреля опасно, Луков с мъка избива.

В 90+2-та минута след корнер Гълъбов бие с глава, Занев също с глава в гредата, но е бил и в засада.

В 90+3-та минута след корнер Евандро с хубав удар с глава над вратата.

В 90+4-та минута жълт картон за Луков за бавене на играта.

В 90+5-та минута Ахмедов извежда отлично Соу и той разстрелва Луков и носи победата на армейците - 1:2.