• 76мин

14. Димитър Илиев (Локо Пд)

• 84мин

14. Димитър Илиев (Локо Пд) асистенция - Кристиан Гомис

В 10-та минута пробив отдясно на Йомов и пас към Кайседо, защитник го изпреварва и отдалечава с глава.

В 11-та минута Минчев е изведен от Илич и стреля, но Евтимов избива в корнер.

В 19-та минута изненадващ изстрел на Вион от дистанция малко над вратата.

В 23-та минута неточен удар на Вион.

В 26-та минута Тиаго намира Йомов отдясно, следва остър пас, но Пиргов лови пред връхлитащия Кайседо.

В 28-та минута отличен пас на Вион извежда Кайседо сам срещу Пиргов, шут на сантиметри от гредата в аут.

В 29-та минута Енрике пробива отляво и центрира към Кайседо пак Пиргов лови. В същата минута Цветанов е изведен, но Евтимов чудесно излиза и с шпагат избива в тъч.

В 39-та минута жълт картон за Масоеро за фаул срещу Кох.

В 40-та минута спестен жълт картон за Илич за дърпане на фланелката на Юга отзад.

В 48-та минута груба грешка на Варела, Илич подава на Минчев, който бие, но слабо към вратата и Вион овладява топката пред голлинията и спасява вратата си.

В 52-та минута центриране от корнер към Кох, но той се разминава с топката.

В 54-та минута Умарбаев извежда Цветанов, който остро подава към Минчев закъснял със секунда.

В 56-та минута супер опасно влизане на Гомис срещу Енрике е подминато без фаул, заслужаваше да види и жълт картон.

В 59-та минута Варела извежда прекрасно Енрике, слаб пас към Кайседо.

В 62-та минута Варела извежда Йомов отдясно, пас, Алмейда изпреварва Тиаго и чисти в ъглов удар. От него Тиаго центрира, но Кох не успя да играе добре с глава.

В 66-та минута Илич извежда Илиев, Кох се справя с него. В същата минута опит на Йомов да прехвърли Пиргов - аут.

В 68-та минута жълт картон за Турицов за фаул срещу Цветанов.

В 69-та минута изстрел на Карагарен от дистанция, рикошет и в ръцете на Евтимов.

В 70-та минута остро центриране на Синклер, Чарлз се размина на сантиметри с топката, Пиргов се намесва и избива.

В 73-та минута Умарбаев центрира от пряк свободен, Алмейда се разминава с топката. ВАР разглежда ситуацията за нарушение на Чарлз срещу Масоеро, самия съдия отива да види.

В 76-та минута съдията дава изключително спорна дузпа и жълт картон на Чарлз. Зад топката застава Илиев и с техничен удар в левия ъгъл открива резултата - 1:0.

В 82-та минута жълт картон за Кох за оспорване на решение.

В 84-та минута центриране от пряк свободен за несъществуващо нарушение на Умарбаев, Гомис сваля с глава топката и отблизо Илиев увеличава на 2:0. ВАР разглежда ситуацията, но потвърждава гола.

В 90+1-та минута Кери центрира от корнер, Матай пробва да бие, но шутът му е блокиран и пак ъглов удар.

В 90+5-та минута изстрел на Вион встрани от вратата.

В 90+6-та минута центриране на Юга към Чарлз, свирено е нарушение на нападателя.