• 38мин

7. Момчил Цветанов (Локо Пд)

• 69мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА)

Във 2-та минута Соу извежда Тиаго отляво, но последвалият пас на португалеца е слаб.

Между 2-та и 5-та минути Сектор Г започва с хореографиите - красиво!

В 6-та минута удар на Алмейда - рикошет и корнер.

В 7-та минута грешка на Мазику, фаул и жълт картон за Мазику срещу Салинас.

В 9-та минута от пряк свободен Умарбаев с удар в аут.

В 12-та минута центриране на Тиаго към наказателното поле, Антов не успява да стигне до нея за малко и тя излиза близо до гредата в аут.

В 13-та минута Кейта с красив финт и пас към Соу, който стреля силно на сантиметри в аут.

В 17-та минута удар на Илиев, но Матай блокира сигурно.

В 19-та минута пробив на Кейта отляво и пас към Тиаго - шут, рикошет и ъглов удар.

В 22-та минута Цветанов дава пас към Илиев, той не успява да овладее - аут.

В 26-та минута неточно центриране на Цветанов в тъч.

В 27-та минута центриране на Карагарен, защитата се справя и чисти.

В 29-та минута удар на Кейта в ръцете на Луков.

В 32-та минута центриране на Салинас от пряк свободен, Матай се опитва да изчисти с глава и вкарва топката в ъгъла на вратата - 1:0.

В 34-та минута удар на Соу от дистанция в ръцете на Луков.

В 35-та минута жълт картон за Минчев за протести.

В 36-та минута жълт картон за Кейта за удар с ръка срещу Салинас.

В 38-та минута Антов чисти слабо, Цветанов овладява и стреля - рикошет в главата на Матай и топката влиза в същия ъгъл за 2:0.

В 44-та минута жълт картон за Петрович за фаул срещу Кейта.

В 45-та минута Тиаго центрира от пряк свободен, Масоеро избива в корнер, но съдията дава аут...

В 48-та минута остра атака на армейците отляво надясно, Кери с пробив в наказателното поле и лош пас.

В 50-та минута бърза атака на пловдивчани през Цветанов, Минчев, Илиев, пак Минчев и удар на Карагарен над вратата.

В 53-та минута Кейта с остър пробив, защитата се справя и чисти.

В 54-та минута нов удар на Кейта в ръцете на Луков.

В 59-та минута удар на Кери от пряк свободен над вратата.

В 64-та минута жълт картон за Тиаго за фаул срещу Илиев.

В 67-та минута жълт картон за Гълъбов за фаул срещу Илиев.

В 69-та минута остро центриране на Тиаго от пряк свободен влиза безпрепятствено във вратата за 2:1.

В 72-та минута центриране от корнер, Матай стреля, Луков избива, след което и защитник чисти.

В 73-та минута Соу с глава бие в ръцете на Луков.

В 74-та минута жълт картон за Ахмедов за протести.

В 75-та минута остро центриране на Йомов, Луков хваща.

В 77-та минута изстрел на Жеферсон, Луков боксира, в същата минута слаб удар с глава на Йомов в ръцете на вратаря.

В 80-та минута изстрел с глава на Илиев след центриране от пряк свободен, Бусато спокойно лови.

В 82-та минута разбъркване след центриране на Тиаго, в същата минута ново меле след пас на Йомов.

В 90-та минута центриране на Енрике и удар на Соу, рикошет и корнер.

В 90+3-та минута контра на Локомотив, Цветанов подава на Михалевич, но Бусато излиза и вади в корнер.