Християн Чипев

• 21мин

11. Карлос Франса (Локо Сф)

28. Браян Морено (ЦСКА) асистенция - Станислав Шопов

В 4-та минута силен шут встрани от вратата на Юга. В същата минута остро центриране в наказателното поле на армейците, Матей отдалечава.

В 11-та минута Рапосо центрира, Димитров от лоша позиция в аут.

В 14-та минута Вион от корнер, Туфегджич на първа греда бие - нов ъглов удар.

В 18-та минута Орачев центрира отляво, Рапосо отдясно бие, топката се удря в крака на де Нойер, след което в корема му и оттам в ръката му, но съдията не дава дузпа.

В 19-та минута ВАР се намесва, съдията гледа ситуацията на монитор.

В 20-та минута реферът необяснимо защо дава дузпа и жълти картони за де Нойер и за Матей за това, че е бил близо до монитора - скандално решение!

В 21-та минута зад топката застава Франса и бие вляво, Бусато е близо, но топката влиза във вратата за 1:0.

В 25-та минута жълт картон за Вион за нарушение срещу Милошев, след като Вион стигна пръв до топката, настъпи я и се подхлъзна.

В 26-та минута Милошев с шут покрай гредата, преди това Франса игра с ръка, но явно за домакините това е позволено.

В 28-та минута Димитров е изведен от Славчев сам срещу Бусато, но бразилецът го спира брилянтно.

В 31-та минута центриране от корнер, Бакалов от трудна позиция с глава в аут.

В 33-та минута Гарсес е изведен и бие в ръцете на Любенов.

В 34-та минута Вион също бие, но леко, Любенов лови.

В 38-та минута Милошев бие от дистанция, Бусато избива и после хваща.

В 40-та минута атака отляво стига до Туфегджич, той дава на Кръстев, удар, но Любенов лови.

В 42-та минута де Нойер краде топка и напада отляво, пасът му е неточен, а имаше и Кръстев и Гарсес в отлична позиция.

В 44-та минута де Нойер с пас, Кръстев с лош удар с глава.

В 45+3-та минута шут на Юга над вратата.

В 48-та минута жълт картон за Кацаров за фаул срещу Вион.

В 51-та минута Орачев с влизане отляво и пас, Матей избива в корнер.

В 56-та минута жълт картон за Орачев за нарушение срещу Шопов.

В 58-та минута жълт картон за Милошев за фаул срещу Шопов.

В 61-та минута Дончев с центриране отдясно, Кръстев се размина, Дуарте избива несигурно в краката на Кръстев и аут.

В 67-та минута остро центриране в наказателното поле от пряк свободен, Бусато боксира и е фаулира. Жълт картон за Саша Илич за реплика.

В 69-та минута директен изстрел от пряк свободен на Дончев, но Любенов лови.

В 70-та минута Славчев със слаб удар към Бусато.

В 71-та минута хубав удар на Морено встрани от вратата.

В 72-та мибута Дончев с пас в пеналтерията, Туфегджич е ударен с ръка в лицето от Диас и след това аут, това явно не е достатъчно за съдията за дузпа.

В 74-та минута Туфегджич с лек удар избит от Хаджиев.

В 75-та минута Славчев излиза сам срещу Бусато, но бразилецът избива с гърди.

В 79-та минута жълт картон за Дуарте за фаул срещу Туфегджич и реакция след това.

В 84-та минута жълт картон за Жеферсон и Рапосо за сблъсък между двамата.

В 86-та минута Дончев с опит за центриране, което се превръща в удар и каца на мрежата над вратата. В същата минута жълт картон за Дамянов за реплика.

В 90-та минута центриране от корнер на Шопов, Морено се извисява и с глава изравнява - 1:1.