• 20мин

10. Георги Йомов (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

13. Селсо Рапосо (Локо Сф)

Преди срещата двата отбора се включват в кампанията за набиране на средства в позла на Стивън Бориславов в борбата му с коварната болест.

Минута мълчание в памет на непрежалимия Трифон Иванов напуснал ни на днешния ден през 2016.

В 1-та минута удар на Турицов от дистанция в ръцете на Любенов.

В 7-та минута Митков е изведен отдясно от Славчев, но Бусато излиза и избива в корнер.

В 12-та минута след рикошет топката излиза пред Вилдсхут, но Любенов излиза и избива, веднага след това и Бусато е принуден да излезе и изчисти топката пред нападател.

В 15-та минута Октавио извежда Славчев, който прехвърля Бусато за 1:0.

В 17-та минута блокиран изстрел на Вилдсхут отдалеч.

В 19-та минута силен шут на Йомов минава малко над вратата. В същата минута послание към Кери и семейството му от феновете на ЦСКА.

В 20-та минута Юга подава отлично към Йомов, който с движение преодолява Катсикас и копва топката над Любенов за 1:1.

В 23-та минута Кайседо надбягва защитник, но Любенов излиза и изритва в тъч.

В 33-та минута жълт картон за Атанасов за фаул срещу Вилдсхут.

В 34-та минута след центриране от корнер Крачунов избива, Жеферсон с глава в аут.

В 36-та минута удар на Йомов в ръцете на Любенов.

В 42-та минута Славчев в коридор към Пинсон, Бусато лови пред него.

В 44-та минута продължителна атака на армейците завършва с удар на Жеферсон встрани от вратата.

В 45-та минута след грешка на Юга, Рапосо извежда Октавио вдясно, той стреля в аут,

В 48-та минута жълт картон за Рапосо за нарушение срещу Кайседо.

В 49-та минута Йомов нахлува отляво, подава към Кайседо, Крачунов чисти. В същата минута спестен жълт картон за Славчев за влизане в краката на Вилдсхут.

В 52-та минута Кайседо извежда отлично Йомов, той бие, Любенов избива в ъглов удар.

В 53-та минута балонен удар на Кери над вратата.

В 55-та минута Пинсон с опасен удар след пас на Митков над вратата.

В 57-та минута жълт картон за Катсикас за нарушение срещу Кайседо. В същата минута ново послание на феновете за подкрепа към администратора Стойко Сакалиев и неговото семейство.

В 58-та минута блокиран шут на Александров в наказателното поле и корнер.

В 64-та минута изстрел на Кайседо от голяма дистанция в ръцете на Любенов. В същата минута Пинсон финтира и стреля силно встрани от вратата.

В 68-та минута центриране отдясно на Александров, Славчев отблизо с глава, Бусато избива от голлинията, топката се удря в страничната греда, за да бъде уловена от вратаря отново.

В 72-та минута Жеферсон с опит за пас, който свършва в ръцете на Любенов.

В 74-та минута подаване на Лам от пряк свободен е уловен от Любенов.

В 76-та минута Йомов навлиза отдясно и центрира в пеналта, Кайседо пробва акробатика - неуспешно.

В 76-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Орачев.

В 81-та минута пас на Жеферсон и Кайседо бие встрани от вратата, но има и засада.

В 83-та минута жълт картон за Александров за фаул срещу Мазику.

В 84-та минута центриране на Турицов в пеналтерията, Кайседо е задържан леко от Крачунов, но нито той, нито Чарлз стигат до удар.

В 85-та минута втори жълт и червен картон за Рапосо за нарушение срещу Чарлз.

В 86-та минута центриране от пряк свободен на Лам, Матей стреля с глава, Любенов хваща.

В 90-та минута шут на Александров от пряк свободен в стената, след това друго центриране и Бусато отдалечава.

В 90+1-та минута жълт картон за Турицов за подканяне на Пинсон да напусне терена по-бързо.

В 90+2-та минута Чарлз е изведен сам срещу вратаря от Турицов с глава, но бие слабо в Любенов.

В 90+3-та минута Кацаров подминава леко Матей отляво и подава към Димитров в наказателното поле, но нападателят не успява да бие.

В 90+4-та минута жълт картон за Любенов за бавене на играта.