• 48мин

9. Игор Родригес Тиаго (Лудогорец) асистенция - Кирил Десподов

В 1-та минута Хайнц е изведен на добра позиция, но шутира в аут.

В 14-та минута жълт картон за Десподов за фаул срещу Кох.

В 15-та минута Хайнц е съборен в наказателното поле от Русо, съдията не дава заслужена дузпа, а ВАР не се намесва, цирк в Разград?!

В 18-та минута Десподов получава дълъг пас от Нонато, надиграва Юга и бие покрай Бусато за 1:0. Сериозни претенции на червените за фаул срещу Линдсет преди паса са подминати от съдията и ВАР, разбира се?!

В 19-та минута жълт картон за Кареасо за протести.

В 22-та минута Гарсес получава подаване от Шопов, Вердон избива, Хайнц овладява и с прекрасен удар изравнява резултата - 1:1.

В 24-та минута Русо отива да вземе топката, Сакалиев дриблира пред него, изблъскване на администратора, след което жълт картон на Сакалиев, два поредни жълти и червен такъв на Пекович, на Русо няма как да се даде?!

В 27-та минута жълт картон за Линдсет за нарушение срещу Тиаго, пак лесно даден.

В 29-та минута жълт картон за Шопов за фаул срещу Нонато, отново незаслужено, първо изби топката, а Нонато влезе остро.

В 31-та минута Десподов стреля остро от пряк свободен, рикошет в стената и Бусато със страхотна реакция избива в корнер.

В 32-та минута Юга слага край на опасна зелена атака.

В 39-та минута Турицов пробва пас-удар, рикошет и ъглов удар. От него Вион с пас, Юга с глава вади в аут.

В 42-та минута Кареасо отнема отлично топка в наказателното поле и дава прекрасно на Гарсес, който прави по-лесното - 1:2.

В 45-та минута Линдсет на Шопов, който бие в аут.

В 45+1-та минута Бусато излиза и лови топка пред Текпетей, а крилото го фаулира остро, но не получава жълт картон?!

В 45+3-та минута страхотна червена комбинация завършва с лош пас на Хайнц.

В 45+7-та минута изстрел на зелените над вратата след корнер.

В 47-та минута след корнер Хайнц с изстрел в аут.

В 48-та минута Десподов вдига отдясно, Тиаго надскача Матай и с глава изравнява резултата - 2:2.

В 51-та минута Гарсес получава от Вион от пряк свободен, бие с глава, топката се удря в главата на Тиаго и излиза в ъглов удар.

В 58-та минута жълт картон за Евтимов за протести.

В 59-та минута удар на Текпетей в ръцете на Бусато.

В 63-та минута Десподов подава от пряк свободен, Видал с лек удар в аут.

В 65-та минута Текпетей към Тиаго, който пак с глава бие близо до гредата в аут.

В 66-та минута Назон с остър пас към Гарсес, защитник чисти.

В 67-та минута ново центриране, Пластун избива пред Гарсес, доста съмнителна ситуация отново за нарушение в пеналта, защитникът улови крака на нападателя.

В 74-та минута удар на Десподов от пряк свободен в стената.

В 76-та минута жълт картон за Матай за нарушение срещу Видал. В същата минута след смяната с капитанската лента е Падт.

В 81-та минута Турицов нахлува в наказателното поле и е фаулиран от Нареси, но се изправя бързо и разбира се, съдията няма да даде дузпа.

В 84-та минута Тиаго е изведен и надбягва Кох, който го пресира, Бусато излиза, Тиаго пада като домакините имат претенции за дузпа.

В 85-та минути жълти картони за Падт, Тиаго, Ивайло Петев, Тисера за протести.

В 90+1-та минута слаб удар на Кареасо в аут.