• 79мин

93. Вирхил Мисиджан (Лудогорец)

• 90+1мин

11. Жуниньо Кишада (Лудогорец)

ЦСКА​ претърпя тежко поражение с 0:4 при гостуването си на отбора на Лудогорец в Разград.

В 5-ата минута Стефан Николич стреля към вратата на Владо Стоянов, но не го затрудни. Домакините отвърнаха с шут на Марселиньо, при който топката отиде право в ръцете на Максимс Уваренко. В 20-ата минута прехвърчаха искри на терена, след като Дяков фаулира грубо Боби Галчев в близост до централния кръг на игрището. Реферът обаче не показа жълт картон за провинилия се. Малко след тази ситуация Моци с брутален удар от бойните спортове изрита в  корема и свали на земята Николич, но главният съдия подмина скандалната случка! Последваха два жълти картона за Иван Стоянов и Николич, които нарушиха правилата срещу Мисиджан и Моци. В 28-ата минута добра атака на Лудогорец бе завършена с изстрел на Безяк, при който топката премина на сантиметри от лявата греда на вратата. В 27-ата минута първият асистент съдия направи грешка и спря обещаваща атака на червените маркирайки засада на Тончи Кукоч. В 36-ата минута Уваренко демонстрира рефлекс при удар по земя на Марселиньо и изби в ъглов удар. След неговото изпълнение топката попадна в краката на Ешпиньо, той центрира в наказателното поле на ЦСКА. Там Оршулич бе изпреварен от Барт, който с глава откри резултата. В 40-ата минута Иван Стоянов се нуждаеше от медицинска помощ, след като получи аркада от удар  в лицето от страна на Кайсара. В 43-ата минута Безяк стреля с глава, но Уваренко спаси.

На полувремето в състава на ЦСКА бе направена една промяна, като Луис Соарес замени Жуан Фелипе. В 50-ата минута удар от дистанция на Оршулич бе спасен с лекота от стража на домакините. В 52-ата минута Уваренко отрази с една ръка диагонален шут на Абало от границата на наказателното поле. В 55-ата минута Дяков получи жълт картон. В 58-ата минута Неманя Милисавлевич центрира перфектно към оставения непокрит около точката за изпълнение на дузпа Николич, но нападателят прати топката над напречната греда. В 60-ата минута Иван Стоянов отстъпи мястото си на Тони Силва. В 64-ата минута след центриране отляво в наказателното поле на ЦСКА Марселиньо надскочи Оршулич и с глава удвои преднината на Лудогорец. В 68-ата минута Сашо Тунчев получи официално предупреждение от рефера. В 74-ата минута Орелиен Жоаким замени Стефан Николич. В 79-ата минута хубава атака на домакините завърши с пас по конец на Абало към нахлуващия на скорост Мисиджан, като последният с удар в обратния ъгъл не остави шанс на Уваренко. В първата минута от добавеното време Сънди направи сериозна грешка, подарявайки топката на Мисиджан, който се отскубна от червената защита и пусна към Кишада, а за последния не бе трудно на празна врата да  оформи крайния резултат.