• 86мин

7. Алекс Сантана (Лудогорец)

• 87мин

19. Иван Турицов (ЦСКА)

В 3-та минута отлично начало за армейците - Енрике дава на Юга, който извежда Кайседо, той цъква на Енрике и бразилецът прехвърля вратаря за 0:1.

В 4-та минута неотсъдено нарушение срещу Жеферсон в центъра води до атака на зелените и корнер.

В 5-та минута Десподов с директен удар от корнер в ръцете на Бусато.

В 7-та минута центриране от корнер и Кох стреля с глава над вратата.

В 10-та минута центриране в наказателното поле на Десподов от пряк свободен, Кешерю с глава в аут.

В 12-та минута неотсъдено нарушение срещу Тиаго пред границата на наказателното поле, за сметка на това за нищо е дадено такова срещу Кешерю.

В 13-та минута директен удар на Десподов от пряк свободен, Бусато избива в ъглов удар.

В 14-та минута Йомов пробива отдясно, Анисе го надбягва и взема топката. В същата минута опасно центриране на Мазику, защитник вади в корнер.

В 15-та минута след неговото изпълнение ново разбъркване пред вратата на домакините, съдията дава игра с ръка на Матай.

В 19-та минута Енрике е на път да отнеме от Вердон и е изблъскан, съдията не дава фаул отново.

В 22-та минута Кайседо с прекрасен пас към Тиаго, който стреля с глава към горния десен ъгъл, Кахлина с феноменално спасяване вади в ъглов удар.

В 23-та минута жълт картон за Тиаго за хвърляне встрани на топката и жълт картон за Вердон за реакция.

В 25-та минута изключително спорна засада на Тиаго, излизаше сам срещу вратаря.

В 28-та минута след смяната Жеферсон с капитанската лента (всъщност Тиаго му я даде към 22-та минута).

В 36-та минута Варела се бори и отнема, извежда Енрике отляво, чудесен пас и Йомов разстрелва Кахлина за 0:2.

В 38-та минута жълт картон за Енрике уж за симулация, всъщност Григоре си го фаулира.

В 40-та минута центриране на Йомов, Енрике със задна ножица малко встрани от вратата.

В 44-та минута Кешерю с удар от пряк свободен, от стената в тъч.

В 45-та минута ритници на Икоко към Енрике при спряна игра, за което получава жълт картон.

В 51-та минута центриране на Десподов от пряк свободен, Григоре с неточен удар с глава в аут.

В 52-та минута червените отнемат, Юга извежда Кайседо и ... съдията дава странен фаул.

В 53-та минута жълт картон за Недялков за груба игра срещу Турицов, преди това и Каули трябваше да отнесе такъв.

В 55-та минута Юга е изведен отляво от Кайседо и подава наляво към Йомов, той спира на гърди и бие бомбено, Кахлина с ново уникално спасяване вади в ъглов удар.

В 57-та минута след излизането на румънеца, с капитанската лента е Вандерсон.

В 59-та минута спестен жълт картон за Сисиньо за фаул срещу Енрике.

В 60-та минута отнета топка и удар на Йомов в аут.

В 61-та минута Десподов с удар, но Бусато спасява отлично, свирена е и засада.

В 62-та минута жълт картон за Матай за реплика към съдията.

В 63-та минута удар на Кайседо отдалеч в ръцете на Кахлина.

В 65-та минута изстрел на Десподов от пряк свободен се удря във външната страна на гредата и излиза в аут.

В 66-та минута Жеферсон подава на Йомов, нов силен удар, но в аут. В същата минута нахлуване на Енрике и силен, но неточен удар.

В 67-та минута шут на Недялков от дистанция, Бусато избива в корнер.

В 68-та минута от него, удар с глава, рикошет и нов корнер. След него Вандерсон с удар над гредата.

В 70-та минута Варела с удар в аут от границата на пеналта. В същата минута Кери дава на Варела, но малко назад, падайки аржентинецът бие и пак Кахлина спасява.

В 72-та минута жълт картон за Юга за хващане на Сантана.

В 73-та минута Ману връща гол след пас на Вандерсон с пета и удар от границата на наказателното поле за 1:2, Бусато докосна, но не успя да избие.

В 74-та минута блокиран удар на Жеферсон и след това жълт картон за Турицов за фаул срещу Янков.

В 75-та минута шут на Чарлз е блокиран от Григоре.

В 76-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Недялков за нарушение срещу Енрике.

В 77-та минута Сисиньо сваля Варела отзад, вместо жълт картон за него, дори не е свирено нарушение. Жълт картон и за Любослав Пенев за протести.

В 81-та минута Варела със слаб удар в ръцете на Кахлина.

В 82-та минута Чарлз е свален от последния в защитата Недялков, съдията не дава фаул, жълт и червен картон пред наказателното.

В 83-та минута жълт картон за Мазику за фаул срещу Сантана, след това и жълт картон за Чарлз.

В 84-та минута Десподов с шут от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 85-та минута съдията дава само жълт картон за Сантана за зверско влизане в краката на Митков, а трябваше да е червен.

В 86-та минута втори жълт и червен картон за Любослав Пенев за протести, след което след разговор с четвъртия съдия е даден червен картон на Сантана за нарушението. Даден е и жълт картон на Турицов за протести.

В 87-та минута съдията се сеща, че трябва да покаже и червен картон на Турицов.

В 90-та минута Недялков подава на Десподов в пеналта, удар в аут.

В 90+3-та минута жълт картон за Бусато за бавене на играта.

В 90+4-та минута жълт картон за Ману за фаул срещу Матай. В същата минута Чарлз се засуети и вместо да бие подава зле на Юга.

В 90+5-та минута жълт картон за Григоре за фаул срещу Мазику.