23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

24. Костадин Хазуров (ЦСКА)

Начало на мача - на стадион Бончук има около 4500 души

2-а мин. - първа опасност към нашата врата: Караканов центрира отдясно в наказателното поле, там Кичуков бие слабо в ръцете на Ивайло Иванов

4-а мин. - първа атака и за червените: Муджири прави пробив центъра, топката достига Хазуров, но е свирена засада

6-а мин. - Гъргоров изпълнява фаул и центрира към наказателното поле към далечната греда, там Янев стреля, но вратарят избива успешно

11-а мин. - ЖК за 14.Бисер Иванов от домакините, за нарушение срещу Муджири

13-а мин. - ГОЛ за Марек, Руменов. Добре е изведен Станислав Руменов, Адалберт Зафиров при опит да го спре се контузва, Руменов напредва и преодолявайки Ивайло Иванов, от малък ъгъл реализира на празна врата

15-а мин. - 2:0 за Марек, отново Станислав Руменов Докато се оказва медицинска помощ на контузилия се Зафиров, червените са без централен защитник на терена и това е използвано от Руменов за втори гол

15-а мин. - принудителна смяна при армейците - излиза 6.Адалберт Зафиров, влиза 3.Йордан Върбанов

Същата минута: голмайсторът получава ЖК за сваляне на фланелката

18-а мин. - ГОЛ за ЦСКА! Гъргоров! След отлично изпълнен фаул от Гъргоров, той намалява головата разлика

26-а мин. - в минутите след головете в двете врати се играе динамичен и много нападателен футбол и в двете посоки на терена. Гъргоров изпълнява корнер и центрира в наказателното поле, но топката е изчистена

29-а мин. - Гъргоров извежда Янев в наказателното поле, Янев си пуска топката, но е повален при едно съприкосновение с играч на домакините. Остава съмнение за дузпа, несвирена от съдията

30-а мин. - топката е центрирана от играч на Марек по дясното крило в наказателното поле по малкия пенал, Ивайло Иванов лови, а 26.Тодоров се сблъсква с него и на вратаря ни се оказва медицинска помощ

41-а мин. - Христо Янев получава топката в наказателното поле и стреля силно, но неточно встрани от вратата

43-а мин. - при атака на Марек, Тодоров опитва да стреля, но неточно в аут, след грешка на Ибрахима Гай

44-а мин. - удар на Муджири от дъгата на наказателното поле, топката рикушира и излиза в корнер, изпълнен от Янев

45-а мин. - две минути продължение на играта

45+2 мин. - отново Муджири опитва удар отдалеч, около 30-на метра, но слабо в аут

Край на първо полувреме

Начало на втора част - без нови промени в съставите

47-а мин. - Муджири нахлува в наказателното поле на домакините, центрира топката към дясната далечна греда, там Хазуров бие , слабо с глава

48-а мин. - след нарушение срещу Янев вляво от наказателното поле, той изпълнява сам фаула, следва мелле и топката е изчистена

51-а мин. - старши треньорът на Марек, Вуцов получава устна забележка за невъздържаното си поведение по време на играта

52-а мин. - втора смяна за армейците: излиза 7.Христо Янев, влиза 19.Евгени Йорданов

55-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Хазуров! Играчите на Марек се спускат да бият съдията, имат претенциии за игра с ръка на Сакалиев

Няколкоминутно спречкване и негодуване сред играчите и сред публиката за ситуацията, самите съдии са объркани, а напрежението за няколко минути ескалира силно

Въпреки всичко, играта продължава, а Вуцов е изведен от полицаи след бурните му протести

63-а мин. - при контраатака на домакините, Гай избива, играчите на Марек пак скачат и искат дузпа, отново сдърпване между двата отбора

64-а мин. - жълти картони за Ибрахима Гай и за Анжело Кючуков

66-а мин. - нервите на Гай не издържат и той прави нарушение, зад топката застават 8.Караканов и 11.Кючуков, след удара тя е центрирана към наказателното поле, а оттам е изчистена

70-а мин. - центрирана топка в наказателното поле на Марек, Сакалиев сваля към Тодоров, който стреля, но силно и неточно

71-а мин. - първа смяна за домакините: излиза голмайсторът 17.Станислав Руменов, влиза 10.Анастас Петров

73-а мин. - топка в наказателното поле за Сакалиев, той я сваля към Йорданов, който я праща право в ръцете на вратаря

75-а мин. - трета смяна за червените: излиза капитанът 5.Янчев, влиза 20.Аянда, капитанската лента е вече у Гъргоров

76-а мин. - в центъра на терена Забавник е повален и лежи на земята с разбита уста

79-а мин. - ЖК за Гъргоров, за задържане на футболист на домакините

84-а мин. - Забавник праща центрирана топка по лявото крило към далечната греда, там Тодоров стреля силно, но топката се удря в крака на Аянда. Следва бърза контраатака за Марек, в която силен шут на играч на домакините е избит с мъка от Ивайло Иванов в корнер

85-а мин. - втора смяна в домакините: излиза 26.Емил Тодоров, влиза 6.Веселин Великов

86-а мин. - всеки момент се ползва за лежане по терена от дамакините и за бавене, сега лежи Мутафов

89-а мин. - последна смяна в Марек: 14.Бисер Иванов, влиза 24.Мариан Германов

90-а мин. - пет минути продължение

90+2 мин. - голямо разбъркване в наказателното поле на Марек, Тодоров отправя силен удар, намерил главата на защитник от домакините. След това армейците не успяват да реализират сериозна заплаха

90+3 мин. - ЖК за вратаря 1.Тихомир Тодоров, за бавене на играта

90+4 мин. - Драгич от Марек е контузен, лежи на терена и лекарският екип влиза за пореден път

90+5 мин. - отново напрежение и пререкания на терена и играта се бави

90+7 мин. - край на играта. По неясни причини мачът завършва едва сега, напрежението около терена е огромно