18. Александър Кожухаров (ЦСКА II) асистенция - Илиан Антонов

• 88мин

3. Лъчезар Иванов (ЦСКА II)

В 1-та минута удар на Ганчев над вратата.

Във 2-та минута Илиев стреля, Божев спасява, Ганчев с добавка, пак вратарят вади в корнер.

В 8-та минута Гогов стреля директно от корнер, но над вратата.

В 13-та минута Божилов стреля - блокиран.

В 14-та минута Близнаков нахлува в наказателното поле, Маринов го спира - корнер. От него Ганчев с удар с глава много над вратата.

В 17-та минута Жабов получава точен пас, но от скъсен ъгъл я вади в аут.

В 18-та минута Башлиев с удар, Маринов го блокира - ъглов удар.

В 24-та минута Йорданов с шут от пряк свободен, Божев лови.

В 26-та минута силен удар на червените от пряк свободен, Костадинов избива в корнер.

В 27-та минута пас към Чорбаджийски, но Костадинов излиза и пред него избива. В същата минута Ганчев след дрибъл през армейската защита вкарва топката във вратата за 1:0.

В 28-та минута Николов нахлува и стреля над вратата.

В 31-та минута Чорбаджийски е намерен отляво, пробва удар - блокиран, след това и Илиев стреля много над вратата.

В 34-та минута изстрел на Гогов от дистанция сварва неподготвен Божев - 2:0.

В 37-та минута Чорбаджийски получава отличен пас от Жабов и с техничен удар намалява резултата - 2:1.

В 42-та минута Любомиров подава на Божилов, който с глава пробва да вкара, Божев избива.

В 43-та минута шут на Панайотов - блокиран.

В 49-та минута Чорбаджийски е намерен в наказателното поле и подава триково към Жабов, но защитник го изпреварва.

В 52-та минута Близнаков с атака, Маринов го спира.

В 53-та минута Чорбаджийски нахлува и стреля - блокиран. В същата минута Антонов с пробив отдясно и бие встрани от вратата.

В 54-та минута Любомиров отдясно бие, Божев го оставя, топката попада във външната страна на мрежата.

В 55-та минута жълт картон за Панайотов за реакция към съдията.

В 56-та минута Илиев е изведен и опитва да прехвърли Костадинов - аут.

В 59-та минута жълт картон за Николов за фаул срещу Илиев.

В 64-та минута удар на Жабов минава на сантиметри от гредата.

В 74-та минута удар от дистанция на дупничани над вратата.

В 78-та минута Владимиров стреля от дистанция, Божев избива.

В 79-та минута жълт картон за Илиев за реплика към съдията, след което за същото картон получава и Маринов, а такъв трябваше да получи Ганчев за подлагане на тяло пред вратаря.

В 81-та минута отлична атака за младите армейци - Антонов на Кожухаров и отблизо - 2:2.

В 83-та минута удар на Ганчев е блокиран, после Божев лови.

В 85-та минута жълт картон за Георгиев за нарушение.

В 86-та минута Кожухаров е съборен в наказателното поле, вместо да даде кристалната дузпа, съдията му вади жълт картон за симулация, престъпно съдийство!

В 87-та минута червен картон за Стамен Белчев за справедливия му гняв към съдията.

В 88-та минута още един червен картон за протести е даден на Иванов.

В 90+3-та минута Владимиров стреля отблизо, но Божев хваща сигурно.