15. Станко Йовчев (ЦСКА) асистенция - Ангел Грънчов

• 58мин

15. Станко Йовчев (ЦСКА) асистенция - Антон Карачанаков

• 72мин

ЦСКА​ размаза Миньор с 4:1 в мач от 4-я кръг на родното футболно първенство. В герои за нашите се превърнаха Станко Йовчев и Антон Карачанаков, които отбеляза по две попадение. Символичните домакини от Миньор поведоха чрез гол на Милен Василев, но след това армейците не им оставиха никакъв шанс и постигнаха разгромна победа с 4:1.

Още в началните минути Антон Карачанаков центрира от фаул в наказателното поле на Миньор, където Апостол Попов стреля с глава, но топката излезе в аут. В 4-ата минута добра атака за домакините завърши с центриране на Милен Василев към Брахими в наказателното поле, в последния момент обаче се намеси Нилсон, който изчисти топката. Секунди след това Брахими имаше шанс да отбележи, но от изгодна позиция прати топката покрай вратата.  В 15-ата минута след грешка в халфовата линия на армейците,Милен Василев отрадна топката, напредна и с хубав удар опъна мрежата зад Черни за 1:0. В 18-ата минута Лукас Саша опита удар от далечна дистанция, но топката срещна тяло на бранител в жълто-черно и излезе в ъглов удар. След изпълнението на корнера не последва нищо опасно. Тодор Янчев получи жълт картон след грубо нарушение срещу противников играч.В 25-ата минута Карачанаков стреля много опасно от фаул, но за нещастие топката мина над напречната греда. Две минути по-късно Карачанаков не остави никакъв шанс за Пейков и от пряк свободен удар изравни резултата. В 34-ата минута Цветков от състава на Миньор бе предупреден официално от главния рефер. В 35-ата минута след удар на Карачанаков топката срещна тяло на защитник и попадна в Ангел Грънчов, централният бранител стреля, но топката не намери очертанията на вратата.  До края на първата част не случи нищо интересно, като Апостол Попов получи жълт картон след дърпане срещу Милен Василев. Потърпевшият изпълни стреля от прекия свободен удар, но прати топката над вратата.

С началния сигнал на рефера за втората част червените започнаха да атакуват вратата на Миньор. В 48-ата минута Анисе нанесе удар със завъртане, но не улучи вратата. В 52-ата минута след центриране на Нджонго Присо отдясно Станко Йовчев се извиси и с глава направи пълен обрат, за да може ЦСКА да поведе с 2:1. Само няколко минути по-късно в 58-ата минута Станко Йовчев за втори път огорчи Пейков след красиво попадение, с което направи преднината на своите още по-солидна. За гола му асистира Антон Карачанаков. Треньорът на домакините реагира мигновено и веднага смени единия от полузащитниците си Илиев с по-офанзивния Владинов. Последва нова смяна за символичните домакини, като Писаров замени Брахими в 62-ата минута. В 70-ата минута Карачанаков получи жълт картон след закъснял шпагат срещу противников играч. В 72-ата минута Антон Карачанаков отбеляза най-красивото попадение в мача, след като напредна по левия фланг и с безпощаден удар прати топката в сглобката на вратата.  В 76-ата минута Милен Василев стреля към вратата пазена от Томаш Черни, но без успех. В последните минути на мача в Миньор бе направена последна промяна, Стоянов замени Цветков. В 85-ата минута един от голмайсторите Станко Йовчев бе заменен от юношата на клуба Григор Долапчиев. Секунди след като се появи на терена младата надежда подаде добре към Присо, но камерунецът заложи на силата, вместо на точността при своя удар и прати топката в аут. В 90-ата минута бе направена двойна смяна за ЦСКА, като Юлиан Ненов и Тони Стоичков замениха Антон Карачанаков и Ангел Грънчов.