22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

• 77мин

11. Николай Минков (Монтана)

В 1-та минута слаб и неточен удар на Енрике в аут.

В 6-та минута Соу е изведен отляво и подава на Ахмедов в наказателното поле - Кики изчиства в последния момент.

В 8-та минута атака отляво на армейците, Кери с остър пас в пеналта към Ахмедов, Сенхаджи пробва да изчисти, но вкарва топката в собствената си врата.

В 12-та минута бърза контраатака на червенобелите, Тиаго спринтира и чудесно намира Ахмедов, който бие, Орлинов с мъка избива в ъглов удар.

В 15-та минута силен удар на Соу намира само външната страна на мрежата на Монтана.

В 18-та минута Енрике с пас по голлинията, Ахмедов се разминава на сантиметри.

В 19-та минута удар с глава на Айтов, но Бусато спокойно лови.

В 27-та минута пас на Ахмедов отляво, избит от Михов в корнер.

В 29-та минута чудесен пас на Соу триково към Ахмедов, Сенхаджи рита нападателя, съдията не дава дузпа.

В 31-та минута прекрасно двойно подаване между Тиаго и Соу, пас на португалеца и Енрике с глава от два метра стреля над вратата.

В 33-та минута нов пас на Кери отляво и пак Ахмедов е изпреварен за малко.

В 38-та минута Михов с удар от пряк свободен над вратата.

В 39-та минута Кери с пас отляво, Ахмедов и Соу не стигат до топката, преди това добър авантаж, но и спестен жълт картон за Каменов за фаул срещу Тиаго.

В 43-та минута Айтов пробива отляво, Бари пропуска добре, Каменов с удар встрани от вратата.

В 48-та минута Тиаго центрира към Соу, той със слаб удар с глава, в същата минута нов негов удар - защитник блокира с ръка, съдията мълчи за дузпа.

В 49-та минута Тиаго центрира в наказателното поле, Ахмедов стреля с глава, Орлинов избива, нов удар на Ахмедов с десния крак, но пак вратарят спасява вратата си.

В 50-та минута спестен жълт картон за Кики за груб фаул срещу Енрике.

В 52-та минута най-накрая жълт картон за Кики за нарушение срещу Енрике.

В 60-та минута жълт картон за Каменов за фаул срещу Матай.

В 62-та минута атака отляво на монтанци, центриране на Минков в наказателното поле, но Тиаго вади в ъглов удар.

В 63-та минута жълт картон за Мазику за фаул срещу Георгиев.

В 64-та минута удар на Кики от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 69-та минута пробив отляво на Мазику, пас избит от защитник.

В 71-та минута Кери с ново центриране, Соу с глава, рикошет и корнер. В същата минута бомбен удар на Синклер след разбъркване и пас на Гълъбов назад, Орлинов спасява.

В 75-та минута пак Кери с пас отляво, топката избяда встрани от Синклер.

В 76-та минута отличен пас на Тиаго извежда Соу очи в очи с Орлинов, гамбиецът с примерен удар покачва на 0:2.

В 77-та минута Георгиев пробива отляво и бие, Бусато избива, Минков с добавка, Матай гардира с гърди, нова добавка на Минков и 1:2.

В 80-та минута Соу пробива отдясно, съборен е от Сенхаджи, съдията пак не дава дузпа.

В 81-та минута Синклер бие отдясно, но след рикошет в Кики топката се спира във външната страна на мрежата.

В 88-та минута след напускането Тиаго, Гълъбов взема капитанската лента. В същата минута жълт картон за Юга за протести.

В 89-та минута центриране в пеналта на червените, Йорданов пада артистично, Георгиев стреля, но Бусато избива.

В 90+4-та минута Цветков с балонен удар над вратата.