• 37мин

11. Леон Хорват (Мура 05)

• 69мин

9. Килиан Шеридан (ЦСКА)

ЦСКА​ и Мура звършиха 0:0 в първа среща от втори предварителен кръг на Лига Европа.

Армейците започнаха по-дейно първата част и владееха инициативата на терена. В 3-ата минута Ицо Янев опита с далечен пас да намери Бандаловски по дясното крило, но бранителят не овладя топката. Последваха два пробива завършили с центрирания на Нилсон по левия фланг на атаката, но не се стигна до нищо опасно. В 17-ата минута Христо Янев опита да отбележи от малък ъгъл, но топката мина от външната страна на вратата. Малко след това Присо подаде към Абел Анисе, който навлезе в наказателното поле и потърси с центриране по тревата съотборник, но там бранител на Мура изчисти. В 24-ата минута Килиън Шеридън стреля неточно с глава и прати кълбото в аут. В 30-ата минута играта бе спряна за 1-2 минути, защото Нилсон се нуждаеше от медицинска помощ. Все пак всичко с левия краен бранител бе наред и той продължи мача. Червените натиснаха своя съперник и изпълни три последователни корнера, като при третото изпълнение Пламен Крачунов стреля опасно с глава, но топката премина близо до десния страничен стълб на вратата. В 37-ата минута Хорват удари без топка в центъра Ицо Янев, и реферът Лий Пробърт му показа директен червен картон. Жълт картон получи и Файч за спор със съдията. След тази ситуация срещата се изнерви и Коста Янев, и Иван Бандаловски си изкараха два бързи жълти картона. В заключителните секунди на полувремето Шеридън бе изведен чудесно зад гърба на отбраната на домакините, но ирландецът не се възползва и не отправи удар към вратата.

В 50-ата минута Пламен Крачунов намери  по левия фланг Присо с пас от дълбочина, камерунецът овладя, но след това се забави и не съумя да комбинира с футболист в червен екип. Отново Присо бе потърсен с пас от собствената половина, този път на Христо Янев, но подаването бе твърде силно и Дракович хвана топката. В 54-ата минута домакините от Мура направиха първа смяна като Етерович отстъпи на Среш. В 58-ата минута Иван Бандаловски центрира отдясно в наказателното поле, където Ицо Янев опита да вкара атрактивно, но ударът му мина високо над вратата. Минута след това Нилсон опита с центриране по земята да намери Шеридън, но стражът на домакините улови топката. Армейците контролираха изцяло събитията на терена, но така и не успяваха да отбележат гол. В 66-ата минута добра комбинация между Ицо Янев и Коста Янев завърши с удар от дъгата на последния, но топката не намери очертанията на вратата. В 69-ата минута Килиън Шеридън получи директен червен картон след съприкосновение с противников играч. Така и двата отбора останаха с по десет играчи на терена. В 71-ата минута бе направена и първа промяна в състава на нашите, като Антон Карачанаков замени Нджонго Присо. В 73-ата минута армейците получиха правото да изпълнят пряк свободен удар на удобна позиция. Ицо Янев изпълни фаула, но топката премина над напречната греда.  Малко по-късно Крачунов се намеси решително в защита и пресече опасен пас на играч на Мура. В последвалата атака Карачанаков опита да изненада вратаря на Мура с удар отляво, но Дракович внимаваше и спаси. В 80-ата минута бе направена втора смяна в ЦСКА. Лукас Саша се появи за сметка на Коста Янев. В 81-ата минута Карачанаков и Бохар получиха жълти картони. В 83-ата минута и последната смяна в ЦСКА стана факт, като Станко Йовчев замени Христо Янев. Секунди след това Лукас Саша бе декориран в жълто. В 89-ата минута след грешка в червената отбрана Файч остана сам срещу Томаш Черни, таранът на Мура обаче си поведе твърде дълго топката и вратаря я хвана преди той да нанесе удар.