10. Амиран Муджири (ЦСКА)

• 74мин

Начало на мача: армейците бият от центъра и нападат надясно

На стадиона има около 9000 зрители, около 1000 е червената агитка в Бургас

3-а мин. - ГОООЛ! Христо Янев! След пряк свободен удар отдясно на наказателното поле топката е центрирана, там Христо Янев от задна позиция изненадва защитата на домакините и с глава насочва точно топката в мрежата

7-а мин. - два последователни корнера пред вратата на Нафтекс, при втория Велизар Димитров пробва удар от границата на наказателното поле, топката минава на метър от гредата

12-а мин - Ивайло Иванов с добра намеса предотвратява опасността пред вратата ни

14-а мин. - Сакалиев е изведен очи в очи срещу вратаря от Гъргоров, топката е поведена силно вдясно, той успява да я върне, но топката е избита в аут

18-а мин. - първи ЖК в мача, получава го 4.Йонуц Бадеску от домакините за нарушение срещу Велизар Димитров

21-а мин. - ГОООЛ!! Велизар Димитров!! - 2:0 за армейците Емил Гъргоров от корнер вляво от вратаря на домакините подава по земя топката към Велизар Димитров, който непокрит я поема на границата на наказателното поле, навлиза покрай един защитник и от около 12 метра отправя силен удар между други двама играчи в зелено и вратаря, опънал за втори път мрежата на Нафтекс

23-а мин. - поредно центриране в наказателното поле на Нафтекс, Адалберт Зафиров отправя силен шут, топката минава на 2 метра над вратата на Симеонов

32-а мин. - Тодор Янчев извежда Забавник в наказателното поле по лявото крило, той центрира топката към Димитров, но Велизар се разминава за малко с третото попадение

36-а мин. - пореден добър опит за извеждане на Велизар Димитров в наказателното поле на домакините, но миг преди да бие, топкатата избита

36-а мин. - ЖК за капитана ни Тодор Янчев, за тактическо нарушение в центъра

39-а мин. - при поредно разиграване в наказателното поле на домакините, Муджири намира добре Бадема, той неочаквано стреля силно, но отново се разминава с гола

45-а мин. - 1 минута продължение

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - без промени в армейския тим. При Нафтекс на мястото на 11.Томаш Мица играе 10.Кирил Михайлов

48-а мин. - ЖК за 5.Пейчо Делиминков за нарушение срещу Желизар Димитров

54-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЦСКА!!! Амиран Муджири! Отлична комбинация с едно докосване - започнала от Емил Гъргоров при точката за изпълнение на корнера, топката минава през Муджири, който прави двойно падаване с Велизар Димитров, излиза диагонално по дясното крило на стрелкова позиция в наказателното поле и с техничен диагонален удар с ляв крак прави резултата класически от около 12 метра

57-а мин. - втора смяна при домакините: на мястото на 7.Атанас Борносузов, влиза 15. Георги Божилов

60-а мин. - ЖК за Велизар Димитров за реплика

65-а мин. - трета смяна при домакините: излиза 17.Пламен Крумов, влиза 9.Деян Христов

66-а мин. - първа смяна в отбора на ЦСКА - 8.Велизар Димитров напуска играта, а на негово място влиза 20.Мансур Аянда

68-а мин. - играч на домакините финтира Гай и прави пробив, след силен шут към вратата, Забажник се спуска и избива със сетни сили, след което му се оказва лекарска помощ, поради контузия при спасяването на опасността

72-а мин. втора смяна за ЦСКА - 24.Костадин Хазуров влиза на мястото на 21.Стойко Сакалиев

74-а мин. - 4:0!!! Гол на Христо Янев за втори път днес!! При поредната контраатака на червените, Янев е изведен по дясното крило в добра позиция, изчаква вратаря да излезе напред и със силен шут разстрелва вратата

80-а мин - последна смяна при армейците: излиза 23.Емил Гъргоров, в игра - 4.Маркос Чарас

83-а мин. - капитанът на армейците пробва далечен удар от 25 метра, топката излита високо над вратата

90-а мин. - 2 минути продължение

90+1 мин. - ЖК за 3.Веселин Бранимиров за грубо нарушение срещу Муджири

90+2 мин. - край на мача